تصاویر پشت صحنه‌ی فصل دوم The Witcher از حضور دشمنانی قدرتمند خبر می‌دهند

تعداد تصاویر به رقم ۶ می‌رسد

تصاویر پشت صحنه‌ی فصل دوم The Witcher

وب سایت Redanian Intelligence ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه‌ی فصل دوم The Witcher را منتشر کرد که از حضور دشمنانی قدرتمند خبر می‌دهند.

نتفلیکس چند سال پیش امتیاز ساخت اقتباس از رمان‌های ویچر اثر آندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) را به دست آورد. تهیه‌کنندگان پروژه در ابتدا قصد داشتند کتاب‌ها را به فیلم سینمایی تبدیل کنند اما کلی لوئیگن‌بیل (Kelly Luegenbiehl) مدیر محتوای بین‌المللی سرویس توانست نظرشان را تغییر دهد. او معتقد بود رمان‌ها محتوای زیادی داشته و امکان پوشش همه‌ی موارد مهم در فیلم سینمایی وجود ندارد. بدین ترتیب، تهیه‌کنندگان تصمیم گرفتند پروژه را در قالب سریال پیش ببرند.

The Witcher با همکاری لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) ساخته شد و در دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. در حالی که انتظار می‌رفت این سریال بتواند جایگزین Game of Thrones باشد، به دلایل مختلف از جمله پیچیدگی‌های بی‌دلیل داستان مورد انتقاد قرار گرفت. با این حال، مخاطبان نسبت به نتیجه‌ی کار رضایت داشته و ارقام قابل‌توجهی را در زمینه‌ی بازدید به ثبت رساندند. حالا هم تیم تولید مشغول فیلمبرداری فصل دوم است تا برای انتشار آماده شود. مطابق انتظار، مخاطبان در قسمت‌های جدید نه تنها با چهره‌های قدیمی تجدید دیدار می‌کنند، بلکه با شخصیت‌های جدیدی آشنا خواهند شد.

وب سایت Redanian Intelligence ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه‌ی فصل دوم The Witcher را به اشتراک گذاشت که از حضور دشمنانی قدرتمند خبر می‌دهند. نویسنده اخیرا شایعه‌هایی را شنیده بود مبنی بر اینکه دست‌اندرکاران سریال ویچر مشغول فیلمبرداری در سواحل دوون (یکی از شهرهای انگلستان) است. او به محض شنیدن تصمیم گرفت صحت و سقم ماجرا را با منابع خود بررسی کند. نتیجه‌ی اتحاذ چنین تصمیمی، دریافت شش تصویر بود که حضور وایلد هانت را در قسمت‌های جدید تایید می‌کند. طراحی اسکلتی زره‌های سربازان، سلاح‌ها و همچنین زره اسب‌ها به چنین موضوعی اشاره دارند. هر چند، نویسنده به جزئیات بیشتری دسترسی نداشته و مشخص نیست حضور این گروه در داستان چه مقدار خواهد بود.

مردم کانتیننت در ابتدا گمان می‌کردند وایلد هانت مردگانی سوار بر اسب هستند که همراه خود قحطی و جنگ می‌آورند اما بعدها مشخص شد آن‌ها در واقع الف‌هایی به رهبری اردین برایاک گلس هستند که به دنبال بردگانی از دنیاهای مختلف می‌گردند. اعضای وایلد هانت برای اینکه لرزه به تن دشمنان خود بیاندازند، زره‌هایی اسکلتی را به تن می‌کنند. سواران سرخ همچنین به شدت دنبال سیری می‌گردند؛ زیرا او یک الف بوده و خون ارشد در رگ‌هایش قرار دارد. الف‌ها در یک برهه‌ی زمانی به دنبال ایجاد فرزندانی بودند که قدرتشان فراتر از تصور باشد. از همین رو، با کمک جادوگرها خون ارشد را خلق کردند.

مخاطبان در فصل دوم The Witcher آشنایی بیشتری با قدرت‌های سیری پیدا می‌کنند. احتمالا اقدامات شاهدخت سینترا برای کنترل روی قابلیت‌هایش توجه وایلد هانت را به خود جلب می‌کند. در ضمن، بد نیست بدانید این گروه در The Witcher 3: Wild Hunt حضور داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا