یکی از شخصیت‌های محبوب رمان‌ها احتمالا در فصل دوم The Witcher حضور خواهد داشت

احتمال حضور آیولا هم وجود دارد

ننکه

در صورتی که گزارش اخیر وب سایت Redanian Intelligence صحت داشته باشد، شخصیت ننکه در فصل دوم The Witcher حاضر است.

مدت‌ها انتظار به پایان رسید و فصل اول The Witcher در دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی از طریق نتفلیکس منتشر شد. این سریال دارای سه خط داستانی است که روی شخصیت‌های گرالت، ینیفر و سیری تمرکز دارند؛ سه خطی که در انتهای فصل نخست به یکدیگر می‌پیوندند. مخاطبان در جریان هشت قسمت ابتدایی به لوکیشن‌های متعددی از جمله سینترا رفته و با شخصیت‌های مختلفی از جمله تریس ملاقات کردند. با این حال، همچنان لوکیشن‌ها و شخصیت‌های زیادی از رمان‌ها باقی مانده‌اند که در سریال مورد پرداخت قرار نگرفته‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، درخواست‌های طرفداران ویچر به گوش سازندگان رسیده و در فصل دوم با یکی از آن شخصیت‌ها ملاقت خواهیم داشت.

وب سایت Redanian Intelligence با انتشار یگ گزارش مدعی شد شخصیت ننکه (Nenneke) در فصل دوم The Witcher حاضر خواهد بود. نویسنده‌ی مطلب مطمئن نیست چه کسی نقش مزبور را بر عهده دارد و تنها احتمال می‌دهد جولی بارکی (Julie Barclay) به عنوان این شخصیت محبوب جلوی دوربین ظاهر شود. بارکی چندی پیش به تیم بازیگری فصل دوم پیوست اما اطلاعاتی از نقش او در دسترس قرار نگرفت. اگر رمان‌های ویچر را نخوانده و با ننکه آشنایی ندارید، باید بگوییم او کشیش اعظم معبد ملیتل بوده و مهارت بالایی در ساخت معجون‌های مختلف و شفابخشی به بیماران دارد. علی‌رغم روحیه‌ی مادرانه، هیچ وقت دوست نداشت مادر نامیده شود و کشیش را ترجیح می‌داد. در ضمن، او گرالت را از دوران کودکی می‌شناخت و رابطه‌ی نزدیکی با گرگ سفید داشت.

گزارش Redanian Intelligence به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. نویسنده در ادامه‌ی متن خود نوشت ناتاشا فلچر (Natasha Fletcher) به فصل دوم The Witcher پیوسته و قرار است نقش یکی از کشیش‌های معبد ملیتل را ایفا کند. علاوه بر این، دو شخصیت به نام‌های لولا و ژار هم در فصل دوم معرفی خواهند شد. لولا، یک دختر جوان است که می‌خواهد کشیش باشد و ژار هم پسری جوان است که قصد دارد به یک کاتب تبدیل شود. هر دوی آن‌ها در معبد ملیتل تحصیل می‌کنند. در حال حاضر هیچ حرفی از بازیگران این دو نقش به میان نیامده است.

نویسنده‌ی وب سایت Redanian Intelligence در گزارش خود هیچ اشاره‌ای به آیولا نداشت اما در صورتی که سریال The Witcher بخواهد به معبد ملیتل و ساکنانش بپردازد، بعید است که اشاره‌ای به او نشود. آیولا از افراد برجسته‌ی معبد بوده و زیر نظر ننکه روش‌های درمانگری و جادو را مطالعه می‌کرد. یکبار که گرالت آسیب دیده بود، او مسئول مراقبت از گرگ سفید شد. همین اتفاق هم رابطه‌ی عاشقانه‌ای را بینشان به وجود آورد. در انتها، لازم به ذکر است فصل دوم سریال در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا