#مهسا_امینی

سریال The Witcher: Blood Origin چه زمانی جلوی دوربین خواهد رفت؟

این اثر یک پیش درآمد است

فیلمبرداری The Witcher: Blood Origin

به لطف گزارشی که اخیرا در وب سایت Redanian Intelligence کار شده، می‌دانیم فیلمبرداری The Witcher: Blood Origin چه زمانی آغاز می‌شود.

پس از عرضه The Witcher 3: Wild Hunt در مه سال ۲۰۱۵ میلادی، رمان‌های ویچر اثر آندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) به شهرت بیشتری در سراسر جهان دست یافتند. مدیران نتفلیکس از شرایط موجود نهایت استفاده را برده و امتیاز ساخت اقتباس با محوریت گرالت را به دست آوردند؛ اقتباسی که در قالب یک سریال و با نام The Witcher اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و علی‌رغم بازخوردهای متوسط کارشناسان، ارقام فوق‌العاده‌ای را در زمینه بازدید به ثبت رساند و به پربازدیدترین سریال اورجینال سرویس تبدیل شد. مدیران نتفلیکس که چنین اتفاقی را پیش‌بینی می‌کردند، سریال را پیش از انتشار فصل نخست برای فصل دوم تمدید کرده بودند.

در پی موفقیت‌هایی که The Witcher برای سازندگان خود به ارمغان آورد، نتفلیکس تصمیم گرفت دنیای داستان را گسترش دهد. در همین راستا، ساخت دو اسپین‌آف با نام‌های The Witcher: Nightmare of the Wolf و The Witcher: Blood Origin را در دستور کار خود قرار داده است. Nightmare of the Wolf به وزمیر دوست و همراه همیشگی گرالت می‌پردازد. Blood Origin هم هزار و ۲۰۰ سال پیش از اتفاقات سریال اصلی را به تصویر می‌کشد. در ضمن، Nightmare of the Wolf یک انیمیشن سینمایی است اما Blood Origin در قالب سریالی لایو اکشن تولید می‌شود.

به لطف گزارشی که اخیرا در وب سایت Redanian Intelligence کار شده، زمان فیلمبرداری The Witcher: Blood Origin مشخص شده است. اینطور که به نظر می‌رسد، نتفلیکس می‌خواهد پروژه را در ماه مه (مصادف با ۱۱ اردیبهشت الی ۱۰ خرداد سال ۱۴۰۰) وارد فاز پیش‌تولید کرده و فاز تولید یا همان فیلمبرداری را در بازه زمانی اواخر جولای الی اواخر نوامبر (مصادف با ۳۰ تیر الی ۳۰ آبان سال ۱۴۰۰) به سرانجام برساند. البته همه‌گیری ویروس کرونا همچنان ادامه دارد. از همین رو، احتمال دارد برنامه‌ریزی‌ها با تاخیرهای چند هفته‌ای مواجه شود. در ضمن، نویسنده در بخش دیگری از مطلب خود گفت مدیران سرویس می‌خواهند فیلمبرداری فصل سوم The Witcher را مدت کوتاهی پس از اتمام فیلمبرداری Blood Origin آغاز کنند.

انسان‌ها، الف‌ها، دورف‌ها و هیولاها قرن‌ها قبل در جهان‌هایی جدا از هم زندگی می‌کردند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه طی اتفاقی تحت عنوان Conjunction of the Spheres، همگی‌شان ادغام و نیروی جادو پدیدار شد. با توجه به خلاصه داستان The Witcher: Blood Origin که توسط نتفلیکس منتشر شده، سریال اتفاقات منتهی به Conjunction of the Spheres را از زاویه دید یک الف به نام آیل روایت می‌کند. او در یک برهه از زندگی‌اش محافظ ملکه بود اما چنین مسئولیتی را رها می‌کند تا علاقه‌اش به موسیقی را دنبال کند. هر چند، سرنوشت او را مجبور می‌کند بار دیگر شمشیر به دست بگیرد.

The Witcher: Blood Origin از شش قسمت تشکیل شده است. در ضمن، لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) و دکلن د بارا (Declan de Barra) وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه‌ها و نظارت بر ساخت را به دوش می‌کشند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا