شخصیت منفی سریال The Witcher: Blood Origin غافلگیرتان می‌کند

این اثر به صورت لایو اکشن ساخته می‌شود

شخصیت منفی سریال The Witcher: Blood Origin

به لطف گزارشی که وب سایت Redanian Intelligence کار کرده، هویت شخصیت منفی سریال The Witcher: Blood Origin مشخص شده است.

ساخت یک دنیای مشترک طی سال‌های اخیر به ترندی پرطرفدار در سینما و تلویزیون تبدیل شده است. در حالی که مارول و وارنر سعی دارند Marvel Cinematic Universe و DC Extended Universe را گسترش دهند، مجموعه‌های مختلف مانند نتفلیکس و HBO در مسیر مشابهی قدم می‌گذارند. نتفلیکس تصمیم گرفته Army of the Dead را به یک فرنچایز تبدیل کند و در همین راستا، دو اسپین‌آف بر اساس آن در ساخت دارد. علاوه بر این، احتمال می‌رود دنباله‌اش تولید می‌شود. HBO هم تمرکزش را روی Game of Thrones گذاشته و اسپین‌آف‌های مختلفی را با محوریت آن می‌سازد.

با اتمام Game of Thrones، پیش‌بینی می‌شد The Witcher بتواند جایگزینی شایسته باشد و توجه علاقه‌مندان به سریال‌های فانتزی را به خود جلب کند. محصول نتفلیکس در دریافت بازخوردهای نویدبخش موفق عمل نکرد اما عملکردش در زمینه بازدید بسیار عالی بود. در پی این اتفاق، سرویس استریم تصمیم گرفت دو اسپین‌آف بر اساس اقتباس سریالی ویچر بسازد: اولین اسپین‌آف، یک انیمیشن سینمایی با نام The Witcher: Nightmare of the Wolf بوده و بخشی از سرگذشت وزمیر را به تصویر می‌کشد؛ دومین اسپین‌آف هم The Witcher: Blood Origin نام داشته و هزار و ۲۰۰ سال قبل از اتفاقات سریال اصلی را بازگو خواهد کرد.

وب سایت Redanian Intelligence به واسطه گزارش جدید خود هویت شخصیت منفی سریال The Witcher: Blood Origin را فاش کرده است. بر این اساس، شخصیت‌های اصلی در جریان ماجراجویی خود باید به مقابله با اردین برایاک گلس بپردازند. در صورتی که با رمان‌های ویچر آشنایی ندارید، باید بگوییم اردین رهبر گروه وایلد هانت است. مردم در ابتدا گمان می‌کردند وایلد هانت از مردگانی تشکیل شده که به زندگی بازگشته‌اند اما به مرور زمان متوجه شدند آن‌ها در واقع الف‌هایی هستند که برای ترساندن دشمنان خود اینگونه لباس می‌پوشند. در ضمن، اردین قبلا یکی از فرماندهان بالارده ارتش بود تا اینکه پادشاه خود را کشت و تاج و تخت را به دست گرفت.

شخصیت منفی سریال The Witcher: Blood Origin
اردین برایاک گلس در The Witcher 3: Wild Hunt

انتخاب اردین برایاک گلس به عنوان شخصیت منفی سریال The Witcher: Blood Origin مقداری غافل‌گیرکننده بوده است؛ زیرا این شخصیت در فصل دوم The Witcher حضور دارد. البته نقش اردین در فصل دوم ویچر به سم هیزلدین (Sam Hazeldine) سپرده شده، در حالی که همین نقش در Blood Origin روی دوش‌های جیکوب کالینز-لوی (Jacob Collins-Levy) قرار گرفته است. نویسنده Redanian Intelligence اطلاعاتی درباره دلیل تغییر بازیگر ندارد اما احتمال می‌دهد این اتفاق به خاطر تداخل در برنامه‌ریزی‌ها یا فاصله زمانی رخ داده باشد. به هر حال، Blood Origin قرن‌ها قبل از سریال اصلی روایت می‌شود. در ضمن، نویسنده نگارنده مطلب مدعی شد حضور و اهمیت اردین در Blood Origin بیشتر از فصل دوم ویچر است.

طبق اطلاعات رسمی، The Witcher: Blood Origin در دنیای الف‌ها روایت شده و نحوه به وجود آمدن اولین ویچر و وقایعی که به Conjunction of the Spheres منجر شدند را به تصویر می‌کشد. در صورتی که نمی‌دانید، Conjunction of the Spheres رویدادی بود که جهان‌های هیولاها، انسان‌ها و الف‌ها را با یکدیگر ادغام کرد. در انتها، هنوز صحبتی از زمان پخش Blood Origin به میان نیامده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا