خلاصه‌ی داستان The Witcher: Blood Origin از سوی نتفلیکس منتشر شد

ستاره‌ی Queen & Slim به اسپین‌آف ویچر پیوست

خلاصه‌ی داستان The Witcher: Blood Origin

سرویس استریم نتفلیکس ساعاتی قبل خلاصه‌ی داستان The Witcher: Blood Origin را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

نتفلیکس با همکاری یک فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی به نام لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) اقتباس سریالی رمان‌های ویچر را ساخت و تحت عنوان The Witcher در دسترس مشترکان خود قرار داد. فصل اول هشت قسمت داشته و از سه خط داستانی مختلف تشکیل شده است که در بازه‌های زمانی متفاوتی رخ می‌دهند: خط داستانی اول، ماجراجویی‌های گرالت را نشان می‌دهد؛ خط داستانی دوم، روی سیری تمرکز دارد؛ خط داستانی سوم و پایانی هم ینیفر را معرفی می‌کند. این سه خط داستانی در انتهای فصل ادغام شده و شخصیت‌های اصلی ماجرا را در کنار هم نشان می‌دهند. اگرچه چنین نحوه‌ی روایتی برای گروهی از مخاطبان گیج‌‌کننده بود اما محصول جدید نتفلیکس بازخوردهای را مثبتی دریافت کرد.

با گذشت چند ماه از پخش فصل اول The Witcher، نتفلیکس به صورت رسمی اعلام کرد روی یک پیش درآمد برای این سریال کار می‌کند و قصد دارد آن را تحت عنوان The Witcher: Blood Origin در دسترس علاقه‌مندان به آثار درام و فانتزی قرار دهد. غول استریم در زمان اعلام این خبر، اطلاعات چندانی را به اشتراک نگذاشت و تنها اعلام کرد داستان هزار و ۲۰۰ سال پیش از سریال اصلی جریان داشته و اتفاقات هم با محوریت شخصیت‌های الف رخ می‌دهند. نتفلیکس همچنین گفت در جریان سریال رویداد Conjunction of the Spheres مورد کندوکاو قرار گرفته و تعداد قسمت‌های فصل اول هم رقم شش خواهد بود. این در حالی است که فصل‌های آثار نتفلیکس معمولا هشت قسمتی هستند.

نتفلیکس ساعاتی قبل خلاصه‌ی داستان The Witcher: Blood Origin را منتشر کرد. بر این اساس، داستان نه تنها رویداد Conjunction of the Spheres را به تصویر می‌کشد، بلکه روی نحوه‌ی به وجود آمدن اولین ویچر هم تمرکز دارد. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ی منتشر شده را مشاهده کنید:

داستان Blood Origin هزار و ۲۰۰ سال پیش از The Witcher جریان داشته و در دنیای الف‌ها روایت می‌شود. این سریال قصه‌ای را به تصویر می‌کشد که به مرور زمان به دست فراموشی سپرده شد: به وجود آمدن اولین ویچر و وقایعی که به Conjunction of the Spheres منجر شدند. این رویداد باعث شد جهان‌های هیولاها، انسان‌ها و الف‌ها با یکدیگر ادغام شوند.

نتفلیکس جدا از انتشار خلاصه‌ی داستان، اولین بازیگر The Witcher: Blood Origin را به صورت رسمی معرفی کرد. بر این اساس، جودی ترنر-اسمیت (Jodie Turner-Smith) به عنوان بازیگر نقش اصلی انتخاب شده است. او به عنوان شخصیتی به نام آیل جلوی دوربین ظاهر شود که مبارزی ماهر بوده و صدایی شبیه به یک الهه دارد. او در یک برهه محافظ ملکه بود اما قبلیه‌ی خود را ترک کرد تا بتواند علاقه‌اش به موسیقی را دنبال کند. با این حال، سرنوشت به گونه‌ای رقم می‌خورد که آیل بار دیگر شمشیر به دست شده و برای گرفتن انتقام و دستیابی به رستگاری تلاش می‌کند. از آثار شاخصی که ترنر-اسمیت در آن‌ها به نقش‌آفرینی پرداخته می‌توان به Queen & Slim اشاره کرد.

پیوستن جودی ترنر-اسمیت به پروژه را می‌توان حکم تاییدی بر گزارش نوامبر The Illuminerdi دانست. این وب سایت مدعی شده بود The Witcher: Blood Origin دو شخصیت اصلی به نام‌های آیل و فال دارد و نتفلیکس برای نقش آیل به دنبال یک بازیگر زن رنگین پوست می‌گردد. برای خواندن اطلاعات لو رفته توصیه می‌کنیم به این لینک مراجعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا