برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

جزئیات تازه‌ای از شخصیت‌های اصلی The Witcher: Blood Origin منتشر شد

اتفاقات حول محور دو شخصیت رخ می‌دهند

جزئیات تازه‌ای از شخصیت‌های اصلی The Witcher: Blood Origin منتشر شد ۰ ۰۶ آذر ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
شخصیت‌های اصلی The Witcher: Blood Origin

مطلبی که اخیرا روی خروجی وب سایت The Illuminerdi قرار گرفته، اطلاعات تازه‌ای را پیرامون شخصیت‌های اصلی The Witcher: Blood Origin به اشتراک می‌گذارد.

نتفلیکس فصل نخست The Witcher را در قالب هشت قسمت و اواسط دسامبر سال گذشته در دسترس مشترکان خود قرار داد. اگرچه این سریال بازخوردهای متوسطی را از سوی منتقدان متاکریتیک دریافت کرد اما مخاطبان از کیفیت محصول نهایی رضایت داشتند؛ رضایتی که به ثبت عملکردی عالی ختم شد. از همین رو، مدیران سرویس نه تنها ساخت فصل دوم را در دستور کار قرار دادند، بلکه با تولید دو اسپین‌آف موافقت کردند: اولین اسپین‌آف، یک انیمیشن سینمایی به نام The Witcher: Nightmare of the Wolf است که گذشته‌ی وزمیر استاد و دوست قدیمی گرالت را مورد کندوکاش قرار می‌دهد؛ دومین اسپین‌آف هم سریالی به نام The Witcher: Blood Origin است.

طبق اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده‌اند، داستان دومین اسپین‌آف هزار و ۲۰۰ سال قبل از The Witcher و در دنیای الف‌ها جریان دارد. اگر با رمان‌های ویچر آشنایی داشته باشید، باید بدانید دنیای انسان‌ها، الف‌ها، دورف‌ها و انواع هیولاها جدا از هم بود اما در پی رویدادی به نام Conjunction of the Spheres، همگی‌شان ادغام و نیروی مرموزی تحت عنوان جادو پدیدار شد. در ضمن، وب سایت Recapped چندی پیش با انتشار یک مطلب اختصاصی مدعی شد محصول جدید نتفلیکس دو شخصیت اصلی به نام‌های آیل و شاهدخت مروین دارد؛ ادعایی که ظاهرا بخشی از آن صحت داشته است.

گزارشی اخیرا روی خروجی وب سایت The Illuminerdi قرار گرفته که جزئیات تازه‌ای را از شخصیت‌های اصلی The Witcher: Blood Origin به اشتراک می‌گذارد. بر این اساس، محصول جدید نتفلیکس دو شخصیت اصلی خواهد داشت که زن و مردی جوان هستند. زن جوان، آیل نام داشته و اواخر دهه‌ی سوم یا اوایل دهه‌ی چهارم زندگی‌اش به سر می‌برد. او به واسطه‌ی عضویت در یک قبیله‌ی خاص از الف‌ها، مهارت بالایی در استفاده از چاقو دارد. از همین رو، دست‌اندرکاران برای این نقش دنبال بازیگری می‌گردند که سابقه‌ی فعالیت در بدلکاری یا رقص داشته باشد. در ضمن، در آگهی استخدام بازیگر تاکید شده بود تنها افراد رنگین‌پوست می‌توانند برای این نقش تست دهند.

دومین شخصیت اصلی برخلاف آنچه Recapped مدعی شده بود یک زن نبوده و یک مرد جوان است. او با نام فال شناخته شده و از لحاظ سنی تفاوتی با آیل ندارد. فال از قدرت بدنی بالایی برخوردار بوده اما هنوز تجربه‌ی بالایی نداشته و فرد خامی به شمار می‌رود. در ضمن، او در قبیله‌ای عضو است که دشمن قبیله‌ی آیل محسوب می‌شود. از همین رو، احتمالا در جریان The Witcher: Blood Origin شامل نبردهایی میان دو قبیله خواهیم بود. حال این نبرد چگونه به Conjunction of the Spheres و به وجود آمدن اولین ویچر تاریخ منجر می‌شود، در حال حاضر مشخص نیست.

وب سایت The Illuminerdi همچنین اعلام کرد فیلمبرداری The Witcher: Blood Origin در ماه مه سال آینده (مصادف با ۱۱ اردیبهشت الی ۱۰ خرداد سال ۱۴۰۰) آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments