آیا شهر آکسنفورت در فصل دوم The Witcher به تصویر کشیده می‌شود؟

انتشار تصاویری جدید از پشت صحنه

شهر آکسنفورت

در صورتی که گمانه‌زنی‌ها حقیقت داشته باشند، بخشی از فصل دوم The Witcher به شهر آکسنفورت اختصاص داشته و آن را به تصویر می‌کشد.

پس از اینکه The Witcher 3: Wild Hunt در زمینه‌ی تجاری عالی عمل کرد و به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ ویدیو گیم تبدیل شد، نتفلیکس تصمیم گرفت با همکاری لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) اقتباس جدید رمان‌های ویچر را بسازد. این سریال تولید شد و در دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس قرار گرفت. انتظار می‌رفت The Witcher بتواند جای خالی Game of Thrones را پر کند اما این اثر بازخوردهای متوسطی را از سوی منتقدان دریافت کرد. با اینحال، مورد استقبال مشترکان قرار گرفت و به یکی از پربازدیدترین آثار اورجینال نتفلیکس تبدیل شد. با در نظر گرفتن این موضوع، منطقی بود که فصل دوم در دست ساخت قرار بگیرد.

وب سایت Redanian Intelligence چندی پیش تصاویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی The Witcher منتشر کرد که از استودیوی آربرفیلد تهیه شده و دکورهای در حال ساخت را نشان می‌دهند. در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، باید بگوییم نتفلیکس آربرفیلد را به عنوان محل ساخت سریال ویچر انتخاب کرده و دکورهای مورد نیاز برای فیلمبرداری را در آنجا می‌سازد. طی ماه‌های گذشته اطلاعات مختلفی منتشر شده بودند که همگی به ساخت یک شهر بزرگ در استودیوی آربرفیلد اشاره داشتند. در آن زمان نمی‌شد گفت تیم تولید مشغول بازسازی کدام شهر است اما به واسطه‌ی تصاویری که حالا به فضای مجازی راه یافته‌اند می‌توان حدس‌هایی زد. در ادامه می‌توانید تصاویر مزبور را مشاهده کنید:

با توجه به اطلاعاتی که تاکنون از فصل دوم The Witcher منتشر شده، می‌توان گفت دکورها به شهر آکسنفورت تعلق دارند. قسمت‌های جدید این سریال محبوب بر اساس رمان Blood of Elves ساخته می‌شوند که اتفاقاتش در سه لوکیشن اصلی رخ می‌دهد: قلعه‌ی کرمورهن، معبد ملیتل در الندر و آکسنفورت. از آن‌‎جایی که قلعه‌ی کرمورهن و معبد ملیتل در فیلمنامه‌های فصل دوم قرار دارند، می‌توان گفت تیم نویسندگی سعی کرده تا جای ممکن به منبع اقتباس وفادار بماند. با در نظر گرفتن این مورد، منطقی است که آکسنفورت هم در بخشی از فصل دوم به تصویر کشیده شود.

چند ماه پیش گزارشی در فضای مجازی منتشر شده بود مبنی بر اینکه سیگیسموند دایکسترا در فصل دوم The Witcher حضور داشته و بازیگرش هم مشخص شده است. سیگسموند یک جاسوس بزرگ (در اصطلاح به فردی گفته می‌شود که یک سرویس مخفی را رهبری می‌کند) بوده و رهبری گروه مخفی ریدینین را بر عهده دارد. در رمان‌ها، گرالت برای تحقیق درباره‌ی موضوعی که به سیری مرتبط است، به شهر آکسنفورت سفر کرده و در یک مهمانی با دایکسترا ملاقات می‌کند. در ضمن، تیم تولید اخیرا بازیگر نقش ریئنس و فیلیپا آیلهارت را انتخاب کرده است. یکی از بخش‌های رمان Blood of Elves به تقابل این دو شخصیت با گرالت در آکسنفورت اختصاص دارد که از قضا در میان طرفداران محبوبیت بالایی داشته و به نظر نمی‌رسد تیم تولید از کنارش بگذرد.

زمان پخش فصل دوم ویچر مشخص نبوده و تنها می‌دانیم در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی از راه می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا