پنجره انتشار فصل دوم The Witcher مشخص شده است

تغییری در برنامه‌ریزی‌ها صورت نگرفته

پنجره انتشار فصل دوم The Witcher مشخص شده است سورنا رضایی ۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پنجره انتشار فصل دوم The Witcher

تد ساراندوس مدیر ارشد محتوای نتفلیکس در جریان کنفرانسی مالی اخیر پنجره انتشار فصل دوم The Witcher را فاش کرده است.

پس از اینکه بازیگران نقش‌های سیری و ینفر در The Witcher معرفی شدند، کاربران فضای مجازی بازخوردهای منفی نشان دادند. با این حال، انتشار نخستین تصاویر رسمی و به اشتراک گذاری تریلر ورق را برگرداند. اقتباس سریالی رمان‌های ویچر اثر آندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) نهایتا در دسامبر سال ۲۰۱۹ منتشر شد و همان‌طور که نتفلیکس انتظار داشت، عملکرد فوق‌العاده‌ای را در زمینه بازدید به ثبت رساند. مدیران سرویس که نسبت به رخ دادن چنین اتفاقی اطمینان کامل داشتند، روند ساخت فصل دوم را پیش از انتشار فصل اول آغاز کردند. در ضمن، داستان حول محور گرالت می‌چرخد که ترجیح می‌دهد تنها زندگی کند اما سرنوشتش با شاهدخت سیری و ساحره‌ای به نام ینفر گره می‌خورد.

گروهی از طرفداران رمان‌های ویچر نگران بودند مقیاس بالای پروژه کار تولید را سخت کرده و فصل دوم The Witcher دیرتر از آنچه انتظار می‌رود پخش می‌شود. در همین حین، چالش بزرگ‌تری سر راه محصول نتفلیکس قرار گرفت: همه‌گیری ویروس کرونا. در حالی که ضبط صحنه‌ها در انگلستان شروع شده بود، دستور تعطیلی پروژه رسید. با گذشت چند ماه و بهبود شرایط، فیلمبرداری در تابستان میلادی از سر گرفته شد اما فاز تولید چندین و چند بار با تعطیلی مواجه شد؛ تعطیلی‌هایی که هر کدام به دلیلی رخ دادند. با وجود این فراز و نشیب‌ها، فیلمبرداری نهایتا در آوریل به اتمام رسید تا فاز پس‌تولید شروع شود. اگرچه پروژه یک قدم به انتشار نزدیک شده بود، طرفداران نگران بودند تاخیرهای متعدد پخش را به تاخیر انداخته باشد؛ نگرانی‌هایی که حالا می‌توان گفت بی‌مورد بوده است.

تد ساراندوس یکی از مدیرعاملان نتفلیکس و همچنین مدیر ارشد محتوا در این سرویس استریم است. او چندی پیش در کنفرانس مالی مجموعه شرکت و در بخشی از آن، پنجره انتشار فصل دوم The Witcher را فاش کرد. با توجه به گفته او، برنامه‌ریزی‌ها علی‌رغم تعطیلی‌های متعدد تغییری نکرده و قسمت‌های جدید ویچر اواخر سال جاری میلادی از راه می‌رسند. ساراندوس وارد جزئیات نشد و زمان دقیق انتشار را مشخص نکرد. او در ادامه صحبت صحبت‌های خود به فصل سوم You و فصل چهارم Cobra Kai پرداخت و گفت آن‌ها هم در سه ماهه پایانی سال جاری میلادی در دسترس مشترکان قرار خواهند گرفت.

در صورتی که برنامه‌ریزی‌ طی ماه‌‌های آتی تغییر نکند، میان فصل اول و دوم The Witcher فاصله‌ای دو ساله را شاهد خواهیم بود. در نگاه اول، چنین فاصله‌ای زیاد به نظر می‌رسد اما نباید فراموش کرد همه‌گیری ویروس کرونا دست‌اندرکاران و بازیگران سریال‌ها را با چالش‌های فراوانای مواجه کرد؛ چالش‌هایی که Stranger Things را هم تحت تاثیر قرار داده است. دیگر محصول نتفلیکس همچنان در حال فیلمبرداری بوده و احتمالا تا سال ۲۰۲۲ میلادی از راه نمی‌رسد. فصل پیشین چیزهای عجیب در سال ۲۰۱۹ منتشر شده بود.

با توجه به اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده‌اند، طرفداران رمان‌های ویچر در فصل دوم The Witcher با چهره‌های آشنای بیشتری ملاقات می‌کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا