تصویر جدید The Marvels از راه رسید؛ انتشار جزئیاتی از روابط میان ابرقهرمانان

کاملا خان و الگویش در یک قاب

تصویر جدید The Marvels از راه رسید؛ انتشار جزئیاتی از روابط میان ابرقهرمانان سورنا رضایی ۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
تصویر جدید The Marvels

رسانه Empie ساعاتی قبل نه تنها تصویر جدید The Marvels را منتشر کرد، بلکه جزئیات تازه‌ای را از روابط میان ابرقهرمانان به اشتراک گذاشت.

جدیدترین محصول مشترک مارول و والت دیزنی (Walt Disney)، یعنی The Marvels را باید یک تیر و سه نشان دانست؛ زیرا این اثر نه تنها دنباله مستقیم Captain Marvel است، بلکه سرنوشت مونیکا رمبئو و کاملا خان را پس از ماجراجویی در WandaVision و Ms. Marvel به تصویر می‌کشد. در ضمن، این اثر توسط نیا داکوستا (Nia DaCosta) ساخته شده که با ساخت آثار متمرکز بر شخصیت‌های مونث به هیچ وجه غریبه نیست. او Little Woods را در پرونده هنری خود دارد.

نیروهای ابرانسانی‌ کارول دنورز، مونیکا رمبئو و کاملا خان بطرز عجیبی بهم مرتبط شده و هر بار که از آن‌ها استفاده می‌کنند، جایشان با هم عوض می‌شود. ابرقهرمانان در ادامه متوجه می‌شوند همه چیز زیر سر دار-بِن است که می‌خواهد از کارول انتقام بگیرد. در ضمن، منبع قدرت او یک دستبند بوده که به دستبند کاملا خان شباهت زیادی دارد. طبق اعلام دست اندرکاران، این اثر توضیحاتی را درباره منشا دستبندها و همچنین حلقه‌های شانگ چی (Shang Chi) ارائه می‌شود.

رسانه Empire ساعاتی قبل یک مطلب اختصاصی روی خروجی خود قرار داد که شامل تصویر جدید The Marvels می‌شود؛ تصویری که کاملا خان را در کنار الگویش، یعنی کاپیتان مارول نشان می‌دهد. البته محتویات مطلب مزبور به همین مورد خلاصه نشده و مصاحبه‌ای را با نیا داکوستا در خود جای داده است. فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی فاش کرده رابطه‌ای «خواهرانه» میان شخصیت‌های اصلی برقرار است:

کارول، بزرگترین خواهر بوده و پس از آن مونیکا است که خواهر وسطی محسوب می‌شود. کارول او را وقتی بچه بود می‌شناخت و قول داده بود که برخواهد گشت اما هرگز برنگشت. کاملا کوچکترین خواهر بوده و هیچ تجربه‌ای از زندگی با یک خواهر بزرگتر ندارد. ویژگی کاملا که دوستش دارم این است که به مردم و خانواده‌اش باور دارد.

بری لارسن (Brie Larson)، تیونا پاریس (Teyonah Parris)، ایمان ولانی (Iman Vellani) و ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) برای ایفای نقش‌های خود بازگشته‌اند. از میان چهره‌های جدید هم می‌توان زاوی اشتون (Zawe Ashton) را نام برد که دار-بن را به تصویر می‌کشد. بد نیست بدانید او نامزد تام هیدلستون (Tom Hiddleston)، بازیگر نقش لوکی (Loki) است.

در انتها، لازم به ذکر است The Marvels از تاریخ ۱۹ آبان سال جاری (مصادف با ۱۰ نوامبر) به سینماها خواهد آمد.

4.2 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا