ساخت فصل دوم The Last of Us چه زمانی آغاز خواهد شد؟

برای تماشای فصل دوم چقدر باید منتظر بمانیم؟

ساخت فصل دوم The Last of Us

به تازگی اطلاعات جدیدی از زمان ساخت فصل دوم The Last of Us منتشر شده است و این طور که به نظر می‌رسد، لازم نیست خیلی برای تماشای ادامه این سریال جذاب و تحسین شده منتظر بمانیم.

سریال The Last of Us یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی امسال بود که در طول پخش ۹ قسمت فصل اولش، توجهات زیادی را به خود جلب کرد. خوشبختانه شبکه اچ‌بی‌او (HBO) خیلی زود این سریال را برای فصل دوم تمدید کرد و اکنون طرفداران بی‌صبرانه منتظرند تا ببینند چه اتفاقاتی در انتظار شخصیت‌های آن یعنی الی ویلیامز (Ellie Williams) و جوئل میلر (Joel Miller) است.

مدتی پیش ستاره سریال The Last of Us، بلا رمزی (Bella Ramsey) که نقش الی را ایفا کرده بود، اعلام کرد که به احتمال زیادی ساخت فصل دوم The Last of Us تا اواخر سال ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد. همچنین سازندگان سریال فاش کرده بودند که برای اقتباس بازی The Last of Us Part II به بیش از یک فصل احتیاج دارند، بنابراین ساخت فصل سوم این مجموعه تلویزیونی نیز حتمی است.

حالا به تازگی نیل دراکمن (Neil Druckmann) و کریگ مازن (Craig Mazin) در رویداد FYC House رسانه ددلاین (Deadline) حضور پیدا کرده و اطلاعاتی از زمان ساخت فصل دوم The Last of Us ارائه داده‌اند.

این طور که خالق مجموعه The Last of Us، نیل دراکمن اعلام کرده، هم اکنون تنها «چند ماه، نه چند سال تا شروع» فیلمبرداری فصل جدید فاصله داریم. این اظهار نظر نشان می‌دهد همان طور که بلا رمزی گفته بود، فیلمبرداری این فصل در اواخر سال ۲۰۲۳ آغاز می‌شود و احتمالا هم شاهد پخش آن در اوایل سال ۲۰۲۵ از شبکه اچ‌بی‌او باشیم.

در ادامه صحبت‌ها راجع به فصل دوم سریال The Last of Us از کریگ مازن پرسیده شد که آیا می‌تواند بگوید داستان این فصل چه مدت بعد از فصل اول جریان دارد که البته او از افشای چارچوب داستانی سریال خودداری کرد. با این حال او گفت که به مخاطبان اطمینان داد که فرایند اقتباس آن‌ها کاملا به بازی‌ها وفادار خواهد بود. او در این رابطه گفت:

ما می‌تونیم اینو بگیم... اما نمی‌خوایم. فقط به این دلیل که نگه داشتن راز کار باحالیه. حیرت کردن جالبه. من فقط می‌تونم بگم که روند انطباق ما نسبت به بازی‌ها کاملا یکسان هستش. پس این یعنی که ما مطمئنا به شدت به منبع اقتباس خودمون وفادار هستیم.

فصل دوم سریال The Last of Us قرار است اقتباسی از یک بازی باشد که در زمان انتشار خود بسیار سر و صدا کرد و با حواشی زیادی همراه بود. بخشی از این حواشی به خاطر حضور شخصیت ابی اندرسون (Abby Anderson) بود که نقش کلیدی‌ای در فصل آینده خواهد داشت و قطعا سازندگان برای نمایش او کار بسیار سختی خواهند داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا