چه کسی برای اجرای نقش شخصیت ابی در سریال The Last of Us مناسب است؟

6 کاندید برتر برای ایفای نقش شخصیت ابی در سریال The Last of Us

بهترین بازیگرها برای نقش ابی

سریال The Last of Us برای فصل دوم تمدید شد و انتظار می‌رود داستان بازی Part II را دنبال کند. در این صورت باید دید چه کسی نقش ابی (Abby) در سریال The Last of Us را بر عهده خواهد گرفت.

سریال The Last of Us از شبکه‌ی HBO پس از پخش دو قسمت اول، برای فصل دوم تمدید شد. این خبر ثابت می‌کند که سریال The Last of Us در همین مدت کوتاه بسیار موفق ظاهر شده است. با توجه به وفاداری فصل اول The Last of Us به بازی اصلی، احتمالا فصل دوم هم داستان بازی Part II را بازگو کرده و شخصیت ابی، نقش مهمی را در آن ایفا می‌کند. لارا بیلی (Laura Bailey) در بازی The Last of Us Part II نقش ابی را اجرا می‌کند. در حالی که مدل چهره ابی از جوسلین متلر (Jocelyn Mettler) و مدل بدن او از یک خانم بدن‌ساز به نام Colleen Fotsch برداشته شده است.

ابی دختر جری اندرسون (Jerry Anderson) دکتر گروه فایرفلایز (Fireflies) است که توسط جوئل (Joel) در بازی اول به قتل رسید. در نتیجه‌ی مرگ او، ابی و دوستانش رد جوئل را پیدا می‌کنند و او را می‌کشند. پس از این اتفاقات، الی (Ellie) برای انتقام به سراغ این گروه می‌رود و وقایع بازی The Last of Us Part II به جریان می‌افتد. ابی تقریبا 20 سال دارد و بسیار قدرت‌مند است. می‌توان از او به عنوان یک رهبر خشن و بی‌رحم یاد کرد که مخالفانش را شکنجه می‌کند. با توجه به اهمیت بالای نقش ابی در سریال The Last of Us، شبکه‌ی HBO باید با دقت این بازیگر را انتخاب کند. در ادامه برخی از بازیگرهای مناسب برای اجرا در نقش ابی را به شما معرفی می‌کنیم.

جولیا گارنر (Julia Garner)

جولیا گارنر در سال 1994 متولد شد و از سال 2010 تاکنون مشغول بازیگری است. از فیلم‌های او می‌توان به Grandma و Apartment 7A اشاره کرد. او همچنین در سریال‌های مختلف از جمله Ozark حضور دارد. جولیا گارنر یکی از اصلی‌ترین مدعیان برای اجرای نقش ابی در سریال The Last of Us به‌شمار می‌رود. این بازیگر در حال حاضر 28 سال سن دارد که محدوده‌ی سن مناسبی برای نقش ابی است. گارنر با اجرا در سریال‌های مختلف از جمله نقش روث (Ruth) در سریال Ozark خودش را ثابت کرده است. پس‌زمینه‌ی تاریک سریال Ozark به خوبی با دنیای The Last of Us هم‌خوانی دارد. تجربه‌ی جولیا گارنر در سریال Ozark می‌تواند در ایفای نقش ابی در سریال The Last of Us به او کمک کند.

جولیا گارنر نقش شخصیت‌های عمیق و احساسی مختلفی را در فیلم‌های مختلف از جمله فیلم The Assistant اجرا کرده است. شخصیت ابی در بازی The Last of Us Part II، از یک قاتل که بازیکنان در ابتدا از او متنفر هستند، به شخصیتی تبدیل می‌شود که بازیکنان در انتهای بازی با او احساس هم‌دردی می‌کنند. اجرای چنین نقشی بسیار دشوار است اما جولیا گارنر از پس انجام آن برمی‌آید. جولیا گارنر هم‌اکنون روی هیچ پروژه‌ای مشغول نیست و برای فصل دوم سریال The Last of Us در دسترس است.

توماسین مک‌کنزی (Thomasin McKenzie)

توماسین مک‌کنزی متولد ژولای 2000 در نیوزیلند است. او با ایفای نقش در فیلم Jojo Rabbit به شهرت رسید. توماسین مک‌کنزی یکی دیگر از بازیگرهای فوق‌العاده‌ای است که می‌تواند نقش شخصیت ابی در سریال The Last of Us را اجرا کند. این بازیگر جوان بارها برای جوایز مختلف، نامزد شده است. او در دو فیلم نامزد Best Picture هم حضور دارد: فیلم Jojo Rabbit و فیلم The Power of the Dog. توماسین مک‌کنزی خودش را در بازیگری ثابت کرده، اما دلایل دیگری وجود دارد که او را به انتخاب مناسبی برای ایفای نقش ابی در سریال The Last of Us تبدیل می‌کند.

این بازیگر فقط 22 سال سن دارد و از بسیاری از بازیگران احتمالی نقش ابی، جوان‌تر است. همین مورد باعث می‌شود تا توماسین مک‌کنزی یک انتخاب بسیار مناسب برای اجرا مقابل بلا رمزی (Bella Ramsey) باشد. بازی The Last of Us لایه‌هایی از ژانر وحشت را در خود جای می‌دهد و توماسین مک‌کنزی تجربه‌هایی در این زمینه دارد. او در فیلم‌های موفق ژانر وحشت مثل Old و Last Night in Soho بازی کرده است. باید ببینیم در صورت اجرای نقش ابی در سریال The Last of Us توسط توماسین مک‌کنزی، این بازیگر چه چیزهایی را به این شخصیت اضافه می‌کند.

پیتون لیست (Peyton List)

پیتون لیست زاده سال 1998 بازیگر و مدل آمریکایی است. او بازیگری را با فیلم 27 Dresses شروع کرد و سپس با اجرا در Holly Hills و Diary of a Wimpy kid به شهرت رسید. این بازیگر بیشتر با حضورش در Disney Chanell شناخته می‌شود و اخیرا با اجرای نقش توری نیکولز (Tory Nichols) در سریال Cobra Kai بسیار خوش درخشید. پیتون لیست در سریال Cobra Kai نقش یک شخصیت بسیار فیزیکی را بر عهده دارد و توانایی مبارزه‌ی وحشیانه، دقیقا همان چیزی است که یک بازیگز برای اجرای نقش شخصیت ابی در سریال The Last of Us نیاز دارد. با توجه به این‌که سریال Cobra Kai در فصلم ششم به اتمام می‌رسد، پیتون لیست باید به دنبال کار در پروژه‌ای دیگر باشد. شبکه‌ی HBO می‌تواند از فرصت استفاده کند و او را برای بازیگر ابی برگزیند.

سوفی ترنر (Sophie Turner)

سوفی ترنر بازیگر انگلیسی متولد سال 1996 است. او بیشتر با حضور در سریال Game of Thrones شهرت دارد. سوفی ترنر یکی از پرتقاضاترین انتخاب‌ها برای اجرای نقش ابی در سریال The Last of Us است و دلایل خوبی هم برای این تقاضا‌ها وجود دارد. سوفی ترنر یک بازیگر بسیار موفق است که در آثاری مثل سریال Do Revenge، مجموعه X-Men و البته سریال Game of Thrones حضور دارد. او با اجرای نقش جین گری (Jean Grey) در Dark Phoenix ثابت کرد که توانایی اجرای نقش شخصیتی که همزمان قهرمان و شرور باشد را دارد. از طرفی سوفی ترنر فقط 20 سال دارد و از لحاظ ظاهری هم به ابی شبیه است.

احتمال انتخاب سوفی ترنر به عنوان بازیگر ابی در سریال The Last of Us، از گزینه‌های قبلی محتمل‌تر است. شبکه‌ی HBO قبلا با انتخاب بازیگرهایی مثل بلا رمزی و پدرو پاسکال (Pedro Pascal) برای سریال The Last of Us، که هر دو در سریال Game of Thrones حضور داشتند، ثابت کرد که می‌تواند بازیگران سایر مجموعه‌هایش را برای The Last of Us قرار دهد. سوفی ترنر هم در سریال Game of Thrones نقش سانتا استارک (Santa Stark) را بر عهده داشت. اگر شبکه‌ی HBO بخواهد دوباره بازیگران Game of Thrones را برای سریال The Last of Us انتخاب کند، سوفی ترنر می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای اجرای نقش ابی باشد.

ارین کلیمن (Erin Kellyman)

ارین کلیمن یک بازیگر انگلیسی متولد سال 1998 است. این بازیگر هم می‌تواند یکی از انتخاب‌های خوب برای اجرای نقش ابی در سریال The Last of Us باشد. شخصیت او در سریال The Falcon and the Winter Soldier شباهی زیادی با شخصیت ابی دارد. کارلی مورگنتا (Karli Morgenthau) یک دختر جوان و خشن است که گروهی از شورشیان را رهبری می‌کند. ارین کلیمن با 24 سال سن، در رده سنی مناسبی برای ایفای نقش ابی قرار می‌گیرد. او با ایفای نقش در سریال Willow ثابت کرد که می‌تواند در آثار بزرگ، خودی نشان دهد. کلیمن با حضور در Star Wars و MCU در حال تبدیل شدن به یک نام بزرگ است که می‌تواند در سریال The Last of Us حاضر شود.

شنون بری (Shannon Berry)

شنون بری، آخرین گزینه‌ی احتمالی لیست ما برای اجرای نقش ابی در سریال The Last of Us است. این بازیگر بیشتر برای اجرا در سریال The Wilds از آمازون پرایم و فیلم The Gateway شناخته می‌شود. شنون بری به اندازه‌ی سایر بازیگران این لیست، معروف نیست. اما چندی پیش نیل دراکمن (Neil Druckmann) خالق مجموعه The Last of Us او را در اینستاگرام دنبال کرد و از همان موقع، طرفداران این مجموعه خواهان حضور او برای اجرای نقش ابی در فصل دوم سریال The Last of Us هستند. ظاهر و هیکل شنون بری شباهت زیادی به ابی دارد. قرار دادن یک بازیگر نسبتا ناشناخته در فصل دوم سریال The Last of Us می‌تواند یک شخصیت خاص را خلق کند که قبلا آن را در جایی ندیدیم.

سریال The Last of Us هم‌اکنون از شبکه HBO در حال پخش است. قسمت‌های جدید این سریال هر هفته دوشنبه ساعت 5:30 به وقت ایران منتشر می‌شود. از نظر شما کدام‌یک از بازیگران این لیست برای اجرای نقش ابی مناسب هستند؟

3.2 6 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا