1%
  • 0/10

سرورهای بازی The Day Before به‌زودی خاموش می‌شوند

ناشر مجبور است

سرورهای بازی The Day Before به‌زودی خاموش می‌شوند ۰ ۰۳ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
سرورهای بازی The Day Before

با استناد بر بیانیه شرکت مای تونا، سرورهای بازی The Day Before در اوایل بهمن ماه برای همیشه از دسترس خارج می‌شوند.

کمتر از سه هفته از انتشار بازی دی بیفور می‌گذرد؛ اثری که برخلاف تصورها، بازخوردهای منفی بسیار زیادی را از سوی بازیکن‌ها دریافت کرد و به دنبال انتقادهای شدید، به یکی از بدترین آثار استیم تبدیل شد. چند روز بعد از این اتفاق، استودیوی فنتستیک رسما خبر تعطیلی خود را اعلام کرد و به دنبال آن، فروش بازی در استیم متوقف شد.

در همین حین، بسیاری از سودجویان از فرصت پیش آمده استفاده کرده و بازی را با قیمت‌های چند صد دلاری به فروش می‌رسانند. با این حال، ظاهرا سرورهای بازی به‌زودی خاموش شده و شرکت ناشر به ناچار تمامی پرداختی‌های کاربرها را به طور پیش فرض پس می‌دهد.

بر اساس بیانیه اخیر شرکت مای تونا، سرورهای بازی The Day Before از روز ۲۲ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی (۲ بهمن  پیش‌رو) برای همیشه خاموش و غیرفعال می‌شوند. بعد از این تاریخ، بدیهی است که امکان تجربه بازی برای خریدارها نیز وجود نخواهد داشت و بازی به آخر خط می‌رسد.

متن بیانیه این شرکت به شرح زیر است:

متاسفانه باید به شما اطلاع دهیم که استودیو فنتستیک به طور رسمی فعالیت خود را متوقف کرده است. بر این اساس، بازی دی بیفور نیز به پایان عمر خود رسیده و سرورهای آن در روز ۲۲ فوریه سال آینده از دسترس خارج می‌شوند. بدون حضور تیم سازنده، پشتیبانی از بازی غیرممکن بوده و ما هیچ چاره‌ای جز تعطیلی پروژه نداریم. ‌‌‌از تمام حمایت‌های شما در طول این ماجراجویی صمیمانه سپاسگزار هستیم و برای شما تعطیلات خوشی را آرزومندیم.

در ادامه این بیانیه، شرکت مای تونا خاطرنشان کرده که با همکاری شبکه استیم، فرآیند بازپرداخت به تمامی خریدارها را آغاز کرده است. بدین ترتیب، اگر تا به امروز پول خود را پس نگرفته‌اید، استیم طی روزهای آینده به طور پیش فرض مبلغ پرداخت شده را به حساب کاربری شما اضافه می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments