1%
  • 0/10

استودیو سازنده بازی The Day Before تعطیل شد

کلاه‌برداری سازندگان!

استودیو سازنده بازی The Day Before تعطیل شد ۰ ۲۱ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
سازنده بازی The Day Before

با تعطیلی رسمی استودیو سازنده The Day Before در پی مشکلات مالی، این بازی نیز از شبکه استیم حذف شد.

بعد از تاخیرهای مکرر و بدقولی‌ها، در نهایت بازی پرحاشیه The Day Before در روزهای گذشته در حالت دسترسی زودهنگام برای کامپیوتر با قیمت ۴۰ دلار عرضه شد. برخلاف تصورها، این عنوان بازخوردهای منفی بسیار زیادی دریافت کرد و به دنبال انتقادهای شدید بازیکن‌ها، به یکی از بدترین آثار استیم تبدیل شد.

مدتی بعد از این اتفاق، استودیوی فنتستیک در واکنش به این اتفاق در پیامی اعلام کرد که تیم سازنده تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با عرضه آپدیت‌های مختلف، وضعیت بازی را بهبود ببخشد. با این حال، ظاهرا فنتستیک از نظر مالی با مشکلات زیادی روبه‌رو شده و بودجه لازم برای ادامه پشتیبانی از بازی را ندارد.

بر این اساس، ساعاتی پیش این استودیو در بیانیه‌ای به طور رسمی خبر تعطیلی کامل خود را به خاطر مشکلات مالی منتشر کرد. به علاوه، بازی The Day Before نیز برای همیشه از شبکه استیم حذف شد و از این پس هیچ آپدیت جدیدی برای آن عرضه نمی‌شود. بسیاری از گیمرها این اتفاق را نوعی کلاه‌برداری از سوی فنتستیک می‌دانند.

استودیو فنتستیک در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما تمام تلاش، منابع و زمان خود را صرف توسعه The Day Before کردیم. این اولین بازی بزرگ ما بود. ما قصد داشتیم که آپدیت‌های جدیدی را برای بازی منتشر کنیم تا پتانسیل کامل بازی را نشان دهد. با این حال، متاسفانه بودجه لازم برای ادامه کار را نداریم.

بازی The Day Before در واقع یک اثر در سبک تیراندازی سوم شخص چندنفره و زامبی‌محور در سبک بقا است که شما را در یک دنیای آخرالزمانی جهان باز در مقابل زامبی‌های دیوانه قرار می‌دهد. افرادی که پیش‌تر بازی را از استیم خریداری کرده بودند، همچنان می‌توانند به تجربه آن بپردازند. با این حال، در حال حاضر امکان خرید بازی توسط کاربرها متوقف شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments