1%
  • 0/10

امکان تجربه آفلاین بازی The Day Before بعد از خاموشی سرورها

تلاش سازندگان ماد

امکان تجربه آفلاین بازی The Day Before بعد از خاموشی سرورها ۰ ۰۷ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی The Day Before آفلاین

سازندگان ماد در تلاش هستند تا با استفاده از راه‌کارهایی، بتوان بازی جنجالی The Day Before را به طور آفلاین تجربه کرد.

کمتر از یک ماه از انتشار نسخه دسترسی زودهنگام بازی دی بیفور می‌گذرد؛ اثری که برخلاف تصورها، عرضه ناامیدکننده‌ای را تجربه کرد و به دنبال دریافت بازخوردهای منفی بسیار زیاد، به یکی از بدترین آثار استیم تبدیل شد. چند روز بعد از این اتفاق، استودیوی فنتستیک نیز در پیامی رسما خبر تعطیلی خود را اعلام کرد و بدین ترتیب، فروش بازی در استیم برای همیشه متوقف شد.

در همین راستا، شرکت مای تونا چاره‌ای جز تعطیلی کامل پروژه ندارد و قرار است سرورهای بازی The Day Before از روز ۲۲ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی (۲ بهمن ماه) برای همیشه خاموش و غیرفعال شوند. بعد از این تاریخ، بدیهی است که امکان تجربه بازی برای خریدارها نیز وجود نخواهد داشت و در واقع بازی به آخر خط می‌رسد.

با همه این‌ها، برخی از بازیکن‌ها علاقه دارند که این بازی ضعیف و شکست‌خورده را کماکان تجربه کنند. خبر خوب این است که چند سازنده ماد به تازگی مشغول کرک کردن بازی The Day Before هستند تا بعد از خاموشی سرورها، همچنان بتوان این بازی را به طور آفلاین تجربه کرد.

کرک توسعه یافته هنوز در مرحله اولیه قرار دارد و سازندگان نیز هیچ تعهدی برای ارائه و عرضه حتمی آن ندارند، اما به نظر می‌رسد که سازندگان به یک سری راه‌کارهایی برای تحقق این هدف دست یافته‌اند که شاید با استفاده از آن‌ها بتوانید این بازی را به طور آفلاین و برای همیشه تجربه کنید.

بر اساس اعلام شرکت مای تونا، فرآیند بازپرداخت به تمامی خریدارها در استیم از چند روز پیش آغاز شده و اگر بازی را خریداری کرده‌اید و تا به امروز پول خود را پس نگرفته‌اید، استیم طی روزهای آینده به طور پیش فرض مبلغ پرداخت شده را به کیف پول حساب کاربری شما اضافه می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments