1%
  • 0/10

اولین تریلر گیم‌پلی بازی The Day Before منتشر شد

آمریکای آخرالزمانی

اولین تریلر گیم‌پلی بازی The Day Before منتشر شد ۰ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ تریلر بازی کپی لینک

اولین تریلر گیم‌پلی The Day Before، بازی MMO جهان باز کمپانی Fntastic، منتشر شد. این تریلر 13 دقیقه‌ای شامل فعالیت‌های مختلفی نظیر رانندگی در محیط اطراف بازی و جمع کردن ابزار برای تعمیر وسیله نقلیه که برای مبارزه با دشمنان بازی استفاده می‌شود، می‌باشد.

بازی در یک دنیای آخرالزمانی در آمریکا جریان دارد. جایی که مبتلایان همه جا را فرا گرفته و بازماندگان برای غذا، سلاح و وسایل نقلیه با یکدیگر مبارزه می‌کنند. وظیفه شما در این بازی این است که با به خطر انداختن جان خود و ماجراجویی در محیط اطراف منابع جمع کنید و از اتفاقات سر در بیاورید. همچنین می‌توانید در شهرها و آسمان‌خراش به گشت‌وگذار بپردازید. سیستم مبارزه با افراد آلوده بسیار ساده است و همانند سایر بازی‌های آخرالزمانی شما می‌توانید با شلیک به سر آن‌ها را از بین ببرید.  

The Day Before در حال حاضر برای پلتفرم‌ PC در دست توسعه قرار دارد و قرار است در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ عرضه شود. احتمال عرضه این بازی برای پلتفرم‌های دیگر در حال حاضر نامعلوم است اما Fntastic به عرضه بازی برای کنسول‌های نسل نهم Xbox Series X/S و PS5 علاقه‌مند است. همچنین سازنده برنامه‌هایی برای عرضه بتای بازی در آینده نه چندان دور دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments