نام قسمت اول فصل چهارم سریال The Boys فاش شد

افشای بازیگر سریال بویز

قسمت اول فصل چهارم سریال The Boys

اخیرا یکی از بازیگران سریال The Boys در فضای مجازی تصویری را منتشر کرده است که نویسنده، کارگردان و نام قسمت اول فصل چهارم این عنوان را فاش کرد.

سریال ابرقهرمانی/کمدی The Boys نخستین بار در سال ۲۰۱۹ از شبکه Prime Video پخش و به یکی از موفق و محبوب‌ترین مجموعه تلویزیونی تبدیل شد. این عنوان نظرات مثبتی از سوی منتقدان و تماشاگران دریافت کرد که همین استقبال خوب باعث شد که دنباله‌های آن ساخته شود. این سریال تا به الان سه فصل منتشر کرده که داستان سرایی و شخصیت پردازی بی‌نظیر و عالی را به نمایش می‌گذارند. سریال بویز به‌خاطر ژانر ابرقهرمانی و وجود مسائل اجتماعی/سیاسی در داستان خود مشهور است. این اثر داستان گروهی را روایت می‌کند که قصد دارند فساد ابرقهرمانان و صاحبان Vought International، شرکتی در سریال را فاش کنند.

با این حال، به‌تازگی Eric Kripke در اکانت شخصی توییتر خود پستی را قرار داده است که نام قسمت اول فصل چهارم سریال The Boys را فاش می‌کند. این بازیگر در حالی که اغاز فیلمبرداری فصل بعدی بویز را چشن می‌گیرد، تصویری از جلد فیلمنامه قسمت اول آن را با مخاطبان و طرفداران به اشتراک می‌گذارد. این تصویر در نخست نام قسمت اول فصل چهارم را با تحت عنوان Department of Dirty Tricks نشان می‌دهد و در ادامه دیوید رید (David Reed) و فیل اسگریچیا (Phil Sgriccia) را به‌ترتیب به‌عنوان نویسنده و کارگردان این قسمت معرفی می‌کند.

این سریال بر اساس مجموعه کمیک‌های The Boys اثر گرث انیس (Garth Ennis) و داریک رابرتسون (Darick Robertson) که در سال ۲۰۰۶ عرضه شد، اقتباس شده است. البته این سریال تغییراتی در داستان و شخصیت‌های کمیک انجام داد، مانند عوض کردن قدرت و گذشته کاراکتر سولجر بوی (Soldier Boy) با بازی جنسن آکلز (Jensen Ackles) و جنسیت شخصیت استورم‌فرانت (Stormfront) که آیا کش (Aya Cash) نقش آفرینی آن را برعهده داشت را تغییر داد. خوشبختانه اعمال این تغییرات هیچ آسیبی به داستان سرایی سریال وارد نکرد، در واقع کشش داستانی را بهتر کرده است. بهترین اپیزود سریال The Boys که کشش داستانی خوبی دارد و خیلی تمیز و خلاقانه فیلم‌برداری شده، بی‌شک قسمت Herogasm از فصل سوم است.

نظرات شما درباره سریال The Boys چیست؟ آیا فصل چهارم این اثر انتظارات را برآورده خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا