#مهسا_امینی

پخش سریال Tell Me A Story پس از دو فصل لغو شد

حقوق پخش این سریال حالا در اختیار شبکه‌ی The CW است

پخش سریال Tell Me A Story

سرویس CBS All Access اعلام کرد که پخش سریال دلهره‌آور Tell Me A Story را پس از دو فصل لغو و حقوق آن را به شبکه‌ی The CW واگذار کرده است.

سریال Tell Me A Story که توسط Kevin Williamson نویسنده‌ی فیلمنامه‌ی فیلم مشهور Scream و خالق سریال Vampire Diaries ساخته شده، یک مجموعه است که در آن، افسانه‌های مشهوری مثل شنل قرمزی، هانسل و گرتل، دیو و دلبر و سیندرلا در قالب یک تریلر روانشناسانه به نمایش در می‌آیند. فصل اول این سریال از اکتبر ۲۰۱۸ تا ژانویه ۲۰۱۹ و فصل دوم از دسامبر ۲۰۱۹ تا ژانویه ۲۰۲۰ پخش شد و هر فصل ده قسمت داشت.

سرویس CBS All Access اعلام کرد که به نمایش دو فصل از Tell Me A Story بسنده کرده است و به سراغ فصل سوم نخواهد رفت. در عوض حقوق آن را به شبکه‌ی The CW واگذار کرد تا این شبکه برای آینده‌ی این سریال تصمیم بگیرد. البته این سریال همچنان روی سرویس استریم CBS باقی می‌ماند و فصل دوم آن هم تا پاییز امسال در انحصارش قرار دارد و The CW پس از آن زمان قادر به نمایش آن خواهد بود.

شبکه‌ی The CW هنوز اعلام نکرده است که چه زمانی فصل اول را نشان خواهد داد. احتمالا فردا مشخص شود که آیا این سریال در پاییز از این شبکه‌ی تلویزیونی پخش خواهد شد یا خیر.

از بازیگرانی که در سریال Tell Me A Story به ایفای نقش پرداخته‌اند، می‌توان به James Wolk، Billy Magnussen، Dania Ramirez،Paul Wesley و Carrie-Anne Moss اشاره کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا