1%
  • 0/10

منتظر مرگی تکان دهنده در فصل هفتم سریال شلدون جوان باشید

قصه شلدون به سر می‌رسد

منتظر مرگی تکان دهنده در فصل هفتم سریال شلدون جوان باشید ۰ ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل هفتم سریال شلدون جوان

استیو هالند، تهیه کننده آمریکایی، در بخشی از گفتگوی اخیر خود به مرگی تکان دهنده در فصل هفتم سریال شلدون جوان اشاره کرد.

سریال The Big Bang Theory یک سیتکام است که بین سال‌های ۲۰۰۷ الی ۲۰۱۹ میلادی از طریق CBS روی آنتن رفت. داستان درباره پنج دوست عجیب و غریب بوده که در یک آپارتمان زندگی کرده و هر بار درگیر ماجرایی می‌شوند. یکی از شخصیت‌های سریال بنام شلدون کوپر به محبوبیت بسیار زیادی در میان مخاطبان دست یافت و به همین دلیل بازیگر آن نقش پیشنهاد داد سریالی با محوریتش ساخته شود؛ پیشنهادی که مورد استقبال قرار گرفت.

سریال Young Sheldon نخستین بار در سال ۲۰۱۷ میلادی پخش شد و بخاطر موفقیت‌هایی که برای سازندگانش به ارمغان آورد، تاکنون پنج فصل دیگر از آن روی آنتن رفته است. طرفداران روز گذشته به تماشای اولین قسمت فصل هفتم نشستند که قصه‌های شلدون جوان را به انتها می‌رساند. برخلاف فصل‌های پیشین که بین ۱۸ الی ۲۲ قسمت بودند، فصل پایانی تنها ۱۴ قسمت دارد.

استیو هالند (Steve Holland) یکی از تهیه کنندگان اجرایی سریال Young Sheldon بوده و چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه TVLine انجام داد. در بخشی از گفتگو، بحث به سمت خواسته گروهی از طرفداران کشیده شد؛ آن‌ها نمی‌خواهند فصل هفتم سریال شلدون جوان به کَنون The Big Bang Theory پایبند مانده و انتظار دارند مرگ جرج (پدر شلدون) اتفاق نیافتد:

قطعاً نه. این، اتفاقی است که در زندگی شلدون رخ می‌دهد. این شخصیت، همانی است که در سریال The Big Bang Theory دیده بودیم. ما در جهانی مشابه با سریال The Big Bang Theory زندگی می‌کنیم. اتفاقات مهمی که شلدون بزرگسال گفت در زندگی‌اش رخ دادند، بدون شک رخ دادند.

قبل از اینکه استیو هالند مرگ جرج در فصل هفتم سریال شلدون جوان را تایید کند، گمانه زنی‌هایی در این باره صورت گرفته بود؛ گمانه زنی‌هایی که در پست‌های بازیگران ریشه دارند. برای مثال، لنس باربر (Lance Barber)، بازیگر نقش جرج، در کپشن یکی از پست‌هایش گفت دلش برای فرزندانش (اشاره به کودکان خانواده کوپر) تنگ می‌شود.

قسمت‌های فصل هفتم Young Sheldon هر هفته پنج شنبه‌ها پخش می‌شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments