فیلمبرداری فصل سوم The Mandalorian چه زمانی شروع می‌شود؟

جان فاورو از برنامه‌های لوکاس فیلم می‌گوید

فیلمبرداری فصل سوم The Mandalorian

شورانر سریال پرطرفدار The Mandalorian در مصاحبه‌ی اخیر خود از زمان شروع فیلمبرداری فصل سوم این عنوان می‌گوید.

همان‌طور که می‌دانید فصل دوم سریال Star Wars: The Mandalorian قرار است به زودی از سرویس اشتراکی محبوب دیزنی پلاس پخش شود. طرفداران منتظر هستند تا ادامه‌ی ماجراهایی که در دنیای جنگ ستارگان و کهکشان‌های دوردست اتفاق می‌افتد را ببینند و با شخصیت‌های آن همراه شوند. با وجود آن‌که فصل دوم این عنوان هنوز پخش نشده، اما شورانر مندلورین درمورد فصل سوم آن صحبت‌های جالبی کرده است.

Jon Favreau (جان فاورو) که یکی از عوامل کلیدی سریال Star Wars: The Mandalorian به حساب می‌آید، در مصاحبه‌ی اخیر خود با Variety، از برنامه‌های لوکاس فیلم برای شروع فصل سوم صحبت کرده است. او می‌گوید با وجود مشکلاتی که شیوع ویروس کرونا برای عوامل تولید ایجاد کرده، آن‌ها رو به جلو حرکت کرده و قصد دارند تا قبل از پایان سال جاری میلادی، فیلمبرداری فصل سوم را آغاز کنند.

ما در مرحله‌ای قرار داریم که پیش‌بینی می‌کنیم می‌خواهیم رو به جلو حرکت کنیم. ما در موقعیت محدودی هستیم و اوقات زیادی را با شخصیت‌هایی که نقاب دارند کار می‌کنیم. همچنین، کارهای دیجیتالی زیادی داریم که می‌توانند قسمت‌هایی از سریال را تقویت کنند. پس ما نمایشی محسوب می‌شویم که احتمالا به خوبی با پروتکل‌هایی که برای شروع مجدد کار ضروری هستند، مجهز هستیم.

جان فاورو در ادامه‌ی صحبت‌های خود از علاقه‌ی شخصی‌اش نسبت به پروژه‌ی Star Wars: The Mandalorian و دنیای جنگ ستارگان گفته است.

فصل دوم مجموعه‌ی تلویزیونی پرطرفدار Star Wars: The Mandalorian مانند فصل اول، قرار است از سرویس اشتراکی محبوب دیزنی پلاس پخش شود. همچنین پس از انتظار بسیار، سرانجام مدتی پیش تاریخ انتشار فصل دوم این سریال هیجان‌انگیز مشخص شد. طبق گفته‌ی سازندگان و اطلاعات منتشر شده، فصل دوم مجموعه‌ی تلویزیونی The Mandalorian قرار است در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان ماه امسال) از دیزنی پلاس پخش می‌شود.

اگر طرفدار این مجموعه‌ی تلویزیونی علمی تخیلی هستید و می‌خواهید از فصل دوم آن بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آنچه از فصل دوم سریال مندلورین می‌دانیم را از سرگرمی مطالعه کنید.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا