برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تاریخ انتشار فیلم The Mandalorian & Grogu اعلام شد

والت دیزنی برنامه‌های بزرگی برای سال آینده دارد

تاریخ انتشار فیلم The Mandalorian & Grogu اعلام شد ۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ سینما کپی لینک
تاریخ انتشار فیلم The Mandalorian & Grogu

شرکت والت دیزنی در جریان کنفرانس مالی خود به انتظارها خاتمه دارد و سرانجام تاریخ انتشار فیلم The Mandalorian & Grogu را اعلام کرد.

در حالی که مدتی از اتمام فصل سوم The Mandalorian می‌گذشت، منابع غیررسمی از جمله افشاگرها اعلام کردند خبری از فصل چهارم نیست. آن‌ها همچنین تاکید کردند ادامه ماجراجویی‌های دین جارین و بیبی یودا (گروگو) در قالب یک فیلم سینمایی ساخته و منتشر می‌شود. در حالی که چنین اتفاقی دور از ذهن بنظر می‌رسید، والت دیزنی (Walt Disney) بطور رسمی آن را تایید کرد.

والت دیزنی چندی پیش رویدادی را به منظور ارائه گزارش‌های مالی سرمایه گذاران برگزار کرد. در جریان آن اخبار زیادی اعلام شد که یکی از آن‌ها تاریخ انتشار فیلم The Mandalorian & Grogu بود. طبق اعلام رسمی، اثر مزبور از تاریخ ۱ خرداد سال ۱۴۰۵ (مصادف با ۲۲ مه سال ۲۰۲۶ میلادی) به سالن‌های نمایش آمده و علاقه مندان می‌توانند به تماشای آن بپردازند.

اطلاعاتی از داستان فیلم The Mandalorian & Grogu در دسترس نیست. تنها می‌دانیم جان فاورو (Jon Favreau) که خالق سریال مندلورین بوده، وظیفه آماده سازی فیلمنامه و کارگردانی را بر عهده دارد. البته در زمینه نویسندگی تنها نبوده و دیو فیلونی (Dave Filoni) همراهی‌اش می‌کند. همچنین می‌توان انتظار داشت پدرو پاسکال (Pedro Pascal) برای ایفای نقش خود بازگردد.

دیزنی برنامه‌های بزرگی برای سال ۲۰۲۶ دارد

حتی اگر آثار ابرقهرمانی مانند The Avengers: Kang Dynasty را نادیده بگیریم، والت دیزنی برنامه‌های بزرگی برای سال ۲۰۲۶ دارد. این شرکت نه تنها فیلم The Mandalorian & Grogu را اکران خواهد کرد، بلکه انیمیشن Toy Story 5 و فیلم لایو اکشن Moana را هم در لیست پخش دارد. به این موارد باید فیلم جدید جنگ ستارگان (Star Wars) را اضافه کرد.

با توجه به فاصله‌ای که با انتشار فیلم The Mandalorian & Grogu داریم، نباید انتظار داشت اخبار جدیدی با محوریت آن طی آینده نزدیک به گوش برسد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments