1%
  • 0/10

پنجره انتشار انیمیشن Toy Story 5 مشخص شد

طرفداران چه زمانی می‌توانند انتظار اکران این دنباله مورد انتظار را داشته باشند؟

پنجره انتشار انیمیشن Toy Story 5 مشخص شد ۱ ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
پنجره انتشار انیمیشن Toy Story 5

باب ایگر (Bob Iger)، مدیر عامل شرکت دیزنی (Disney) به تازگی پنجره انتشار انیمیشن Toy Story 5 را تایید کرده است و اکنون حدودا می‌دانیم که وودی (Woody) و باز لایت‌یر (Buzz Lightyear) چه زمانی به سینماها بازخواهند گشت.

زمانی که در سال ۲۰۱۰ انیمیشن Toy Story 3 اکران شد، بسیاری تصور می‌کردند که این دنباله که با فاصله یازده ساله نسبت به قسمت دوم اکران شده بود، سه‌گانه Toy Story را کامل می‌کند و برای همیشه آن را به پایان می‌رساند. با این حال در سال ۲۰۱۹ شاهد اکران انیمیشن Toy Story 4 بودیم و به نظر می‌رسید که این بار دیگر واقعا این مجموعه در حال به پایان رسیدن است و دیگر قرار نیست قسمت جدیدی از آن ساخته شوند.

با این حال پس از این که چهار سال از اکران قسمت چهارم گذشت و استودیوی انیمیشن‌سازی پیکسار (Pixar) نیز نتوانست انتظارات مالی شرکت دیزنی را در این چند سال برآورده کند، تصمیم به ساخت دنباله مجموعه‌های محبوب و پرفروش خود گرفت که Toy Story نیز یکی از آن‌ها بود. در نهایت در اوایل سال ۲۰۲۳ بود که شرکت دیزنی به طور رسمی به ساخت قسمت پنجم چراغ سبز نشان داد و اکنون پس از حدود یک سال پنجره انتشار انیمیشن Toy Story 5 نیز مشخص شده است.

باب ایگر، مدیر عامل شرکت دیزنی در جدیدترین گزارش مالی این کمپانی تایید کرد که انیمیشن Toy Story 5 در سال ۲۰۲۶ اکران خواهد شد، سالی که انیمیشن مورد انتظار Frozen 3 نیز در آن به نمایش در می‌آید، با این حال او تاریخ دقیقی را مشخص نکرد و فقط به گفتن سال ۲۰۲۶ بسنده کرد. با توجه به این گفته می‌توان انتظار داشت که این اثر در تاریخی بین ۱۱ دی ۱۴۰۴ تا ۱۰ دی ۱۴۰۵ در سالن‌های سینما نمایش داده شود.

انیمیشن Moana 2 که در سال ۲۰۲۴ اکران می‌شود به همراه انیمیشن Zootopia 2 که در سال ۲۰۲۵ اکران می‌شوند، جزو دیگر آثار انیمیشنی مهم شرکت دیزنی هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments