روند تولید Avengers: The Kang Dynasty با سدی بزرگ مواجه شده است

اعتصاب و پروژه‌ای که زمینگیر شد

روند تولید Avengers: The Kang Dynasty با سدی بزرگ مواجه شده است سورنا رضایی ۳ ۰۵ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
روند تولید Avengers: The Kang Dynasty

در صورتی که ادعای یک افشاگر به نام MyTimeToShineHello حقیقت داشته باشد، روند تولید Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars با سدی بزرگ مواجه شده است.

مارول تا به این لحظه اطلاعات چندانی را از فیلم‌های Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars به اشتراک نگذاشته و تنها می‌دانیم تقابل نهایی ابرقهرمانان و کانگ فاتح (Kang The Conquerer) را در آن‌ها شاهد خواهیم بود. همین اطلاعات اندک کافی بوده تا سلسله کانگ و جنگ‌های مخفی علی‌رغم فاصله چند ساله تا اکران از هم اکنون در لیست انتظار بسیاری از سینماروها قرار بگیرند.

حدوداً یک سال پیش اعلام شد جف لاونس (Jeff Loveness) بعنوان نویسنده روی Avengers: The Kang Dynasty کار می‌کند و مدتی بعد هم مایکل والدرون (Michael Waldron) به پروژه Avengers: Secret Wars پیوست تا فیلمنامه‌اش را به رشته تحریر دربیاورد. لاونس قبلاً روی سریال Rick and Morty کار کرده بود و به همین واسطه، با مفهوم مولتی ورس آشنا است. به این مورد باید Ant-Man and The Wasp: Quantumania را هم اضافه کرد. والدرون هم شرایط مشابهی داشته و دو اثر Loki و Doctor Strange 2 در پرونده‌اش دیده می‌شود.

MyTimeToShineHello یک افشاگر مشهور بوده و در حوزه فیلم و سریال فعالیت دارد. اگر ادعای اخیرش صحت داشته باشد، روند تولید Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars با سدی بزرگ مواجه شده است؛ زیرا جف لاونس و مایکل والدرون از این دو پروژه جدا شده‌اند. او همچنین تاکید کرده تا اتمام اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی هیچ فرد جدیدی بعنوان نویسنده به فیلم‌های مزبور اضافه نمی‌شود. در ضمن، MyTimeToShineHello صحبتی از دلیل جدایی دو فیلمنامه نویس به میان نیاورده است.

از دید برخی، انتخاب جف لاونس و مایکل والدرون اقدامی سوال برانگیز از سوی کوین فایگی (Kevin Feige) بود. اگرچه هر دویشان سابقه کار روی آثار ابرقهرمانی را داشتند، نتیجه کار‌هایشان چندان رضایت بخش نبود. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، Ant-Man and The Wasp: Quantumania به یکی از شکست‌های تجاری Marvel Cinematic Universe تبدیل و Doctor Strange 2 هم ضعیف‌تر از انتظارات ظاهر شد.

انتقامجویان سلسله کانگ در سال ۲۰۲۶ و انتقامجویان: جنگ‌های مخفی در سال ۲۰۲۷ میلادی اکران خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا