نمرات فیلم مرد مورچه ای 3 یکی از بدترین آثار دنیای سینمایی مارول را نشان می‌دهند!

نمرات مورچه‌ای برای مرد مورچه‌ای

نمرات فیلم مرد مورچه ای 3

میانگین نمرات فیلم مرد مورچه ای 3 که با عنوان کامل Ant-Man And The Wasp: Quantumania اکران می‌شود، به تازگی منتشر شده و به شدت پایین است!

مدتی است که منتظر اکران فیلم جدید و فوق‌العاده مورد انتظار مرد مورچه ای 3 یا همان Ant-Man 3 هستیم؛ اثری که عملا داستان را به انتقام جویان 5 با عنوان Avengers: Kang’s Dynasty متصل می‌کند و از طرفی، قرار است تا فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را شروع کند؛ موضوعی که آن را به یک فیلم بسیار کلیدی و مهم تبدیل می‌کند.

از همین جهت نیز قطعا بسیاری از طرفداران دنیای سینمایی مارول منتظر بودند تا اولین نمرات و واکنش منتقدان به فیلم مرد مورچه ای 3 منتشر شود، تا ببینند که آیا ارزش این اثر سینمایی برای افرادی که آن را دیده‌اند، در چه حد نمره‌ای بوده است. با این وجود، باید گفت که ظاهرا این ارزش چندان هم بالا نیست!

میانگین نمرات فیلم مرد مورچه ای 3 و گفته‌های برخی از منتقدان درباره اثر

در حال حاضر، نمره فیلم مرد مورچه ای 3 از دید منتقدان راتن تومیتوز 64 است و میانگین نمرات این فیلم در وبسایت متاکریتیک، با ۳۷ نقد معادل با 52 است! این آمار، تاکنون فقط برای یک فیلم مارولی ثبت شده بود که Eternals‌ نام داشته و آن هم نمره متا 52 را در سال ۲۰۲۰ دریافت کرده بود.

رسانه Screen Rant

نمره: 80

فیلم Ant-Man 3 شروع مناسبی برای فاز پنجم دنیای سینمایی ماروله و از طرفی، داستان اسکات لنگ رو به خوبی دنبال می‌کنه؛ ضمن اینکه شاهد معرفی ابرشرور بزرگی به اسم کانگ هستیم.

رسانه CNET

نمره: 72

به نمایش ابرقهرمان کوچولوی مارول خوش اومدین؛ جایی که اسکات لنگ تنها قدرتش کوچیک و بزرگ شدنشه وحتی سازنده‌هاش هم شخصیت اون رو کوچیک (بی اهمیت و ضعیف) دونستن!

رسانه Uproxx

نمره: 60

راستش درباره فیلم مرد مورچه ای 3 باید گفت که پیتون رید (کارگردان فیلم) با اون حجم از جزئیاتی که در اختیارش قرار دادن، تقریبا بهترین تلاشش رو کرده؛ طوری که این بهترین حالتی بود که داستان این فیلم می‌تونست روایت بشه. ولی خب مشکلی که با این فیلم وجود داره، اینه که متاسفانه دیگه خبری از اون شوخ‌طبعی سابق نیست و المان‌های فیلم شبیه به دو اثر قبلی از سری Ant-Man نیستن.

رسانه The Globe And Mail

نمره: 23!

از دیوارهای رنگی به جلوه‌های ویژه‌ای که مفت نمی‌ارزند؛ این فیلم طوریه که انگار با اولین نسل آیفون فیلمبرداری شده. حس تهی بودن خاصی داخل فیلم احساس میشه که همه چیز رو درباره اون نابود می‌کنه.

چنان که از نمرات فیلم مرد مورچه ای 3 برداشت می‌شود، قاعدتا این فیلم ارزش تماشا کردن را ندارد. اما نکته اینجاست که نمرات یک اثر سینمایی همیشه نشان دهنده خوب یا بد بودن ۱۰۰ درصدی آن نیست. برای مثال، نمره متا فیلمی مانند آواتار 2 هم زیر ۷۰ بود و هر هفته خبری از رکوردشکنی آن منتشر می‌شود!

با این حساب، بهتر است ابتدا تا اکران فیلم و ثبت نظر کاربران صبر کنیم، سپس درباره خوب یا بد بودن این فیلم قضاوتی را انجام دهیم. یا بهتر از آن، اینکه خود فیلم را ببینیم و برای بد یا خوب بودن آن دلیل درستی بیاوریم. بسیاری از نقدهای وارد شده بر فیلم مرد مورچه ای 3 به دلیل شبیه نبودن به نسخه‌های قبل و طنز نبودن است؛ موردی که اصلا معیار خوبی برای نمره‌دهی نیست.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه)‌ اکران خواهد شد.

3.9 20 آراء
امتیاز مطلب

guest

62 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا