1%
  • 0/10

راک: بازیگر موانا در فیلم لایو اکشن مشخص شد

برنامه‌ها ظاهراً تغییر نمی‌کند

راک: بازیگر موانا در فیلم لایو اکشن مشخص شد ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
ساخت فیلم لایو اکشن

دواین جانسون ملقب به راک در مصاحبه جدید خود اطلاعات مهمی را از روند ساخت فیلم لایو اکشن موانا به اشتراک گذاشت.

والت دیزنی (Walt Disney) طی یک دهه گذشته نسخه لایو اکشن انیمیشن‌های کلاسیک و قدیمی خود را ساخته و روانه سینماها کرده است. این استودیو در اقدامی غیرمنتظره و غافلگیرکننده اعلام کرد نسخه لایو اکشن Moana را ساخته و اکران خواهد کرد. دواین جانسون (Dwayne Johnson) که یکی از دو نقش اصلی را ایفا می‌کرد، در نسخه لایو اکشن بازمی‌گردد اما آلیئی کراوالیو (Auliʻi Cravalho) ترجیح داده بازنگشته و نقش موانا به فرد دیگری سپری شود.

آلیئی کراوالیو که تنها به عنوان تهیه کننده اجرایی در ساخت فیلم لایو اکشن موانا مشارکت دارد، در یکی از مصاحبه‌های خود دلیل عدم ایفای نقش موانا را گفت. او در زمان ساخت انیمیشن Moana تنها ۱۴ سال سن داشت اما حالا ۲۳ ساله است. از همین رو، ترجیح می‌دهد بازیگری موانا را به تصویر بکشد که سن کمتری داشته باشد.

راک چندی پیش در رویداد WrestleMania 40 Kickoff حاضر شد و درباره موضوعات مختلفی از جمله روند ساخت فیلم لایو اکشن صحبت کرد. او فاش ساخت بازیگر موانا در فیلم لایو اکشن مشخص شده است:

یکی از جنبه‌های هیجان انگیز فیلم لایو اکشن، یافتن بازیگر موانا بود. یک جستوجوی جهانی انجام دادیم و بین من و تو بماند، ما او را پیدا کردیم. قصد ندارم اسمش را به تو بگویم.

رسانه Deadline چندی پیش گزارشی را کار و در آن به احتمال تاخیر در اکران فیلم لایو اکشن Moana اشاره کرد. با این حال، دواین جانسون در رویداد WrestleMania 40 Kickoff تاکید داشت که فیلمبرداری در سال جاری میلادی آغاز می‌شود. اگر این اتفاق رخ دهد، می‌توان گفت احتمال تاخیر در اکران پایین آمده و عملاً از بین می‌رود.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Moana از تاریخ ۶ تیر سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۲۷ ژوئن سال ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments