اسکوئر انیکس از میزان فروش بازی Final Fantasy VII Remake رضایت دارد

کرونا آنقدر هم موفق نیست

اسکوئر انیکس از میزان فروش بازی Final Fantasy VII Remake رضایت دارد مهسا سپاهی ۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Final Fantasy VII Remake

استودیوی بازی‌سازی اسکوئر انیکس (Square Enix) در مورد میزان فروش اولیه‌ی بازی Final Fantasy VII Remake ابراز خوشحالی کرده است.

زمان زیادی از انتشار نسخه‌ی ریمیک بازی Final Fantasy VII نگذشته و تا به امروز واکنش‌های مثبتی پیرامون این بازی اکشن نقش‌آفرینی به‌وجود آمده که از رضایت طرفداران فاینال فانتزی حکایت می‌کند. اسکوئر انیکس که توسعه‌ی این بازی را برعهده داشته، مانند دیگر استودیوهای معروف، در زمان شیوع ویروس کرونا با مشکلات زیادی روبه‌رو شد اما در نهایت توانست با موفقیت نسخه‌ی ریمیک Final Fantasy VII را منتشر کند.

طبق آمار منتشر شده، این اثر اسکوئر انیکس در مرحله‌ی فروش اولیه‌ی خود توانسته ۳.۵ میلیون نسخه فروش داشته باشد. از آن‌جایی که پاندمی کرونا وضعیت را برای کل دنیا سخت کرده، این میزان فروش می‌تواند یک موفقیت محسوب شود و توسعه‌دهندگان هم از این بابت رضایت دارند.

به‌تازگی با یکی از اعضای ارشد اسکوئر انیکس، Yosuke Matsuda، مصاحبه‌ای صورت گرفته و او درمورد برنامه‌های بعدی این استودیو اطلاعاتی را ارائه کرده است. از ماتسودا در مورد برنامه‌ی انتشار ریمیک فاینال فانتزی 7 برای پلتفرم‌های دیگر پرسیده شد. او در جواب گفته فعلا از ابراز نظر در این مورد خودداری می‌کند. او همچنین اضافه کرد که اسکوئر انیکس برنامه‌ی تازه‌ای برای بازاریابی‌ای که به قیمت متکی باشد، ندارد. لازم به ذکر است که این بازی در ماه آوریل در آمریکا بهترین فروش را داشته است.

در حال حاضر نسخه‌ی ریمیک بازی Final Fantasy VII Remake برای پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد. برای آن‌که از زاویه‌ی دقیق‌تری از جذابیت‌ها و ضعف‌های این بازی بدانید، می‌توانید بررسی بازی Final Fantasy 7 را بخوانید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا