1%
  • 0/10

یکی از تئوری ‌های فیلم Avengers: Endgame می‌تواند نقش مهمی در داستان جنگ‌های زرهی داشته باشد

حالا اسکرول بودن رودی از زمان جنگ داخلی با عقل جور درمیاد!

یکی از تئوری ‌های فیلم Avengers: Endgame می‌تواند نقش مهمی در داستان جنگ‌های زرهی داشته باشد ۲ ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
تئوری ‌های فیلم Avengers: Endgame

اگر ادعاهای کاربری در ردیت صحت داشته باشد، یکی از تئوری های فیلم Avengers: Endgame می‌تواند نقش مهمی در راه اندازی داستان جنگ‌های زرهی داشته باشد.

پس از حضور پررنگش در اقتباس شش قسمتی Secret Invasion، سرهنگ جیمز رودز با هنرنمایی دان چیدل (Don Cheadle) قراره با فیلم انفرادی خود دوباره به دنیای سینمایی مارول بازگردد. طبق صحبت‌های کوین فایگی (Kevin Feige) در رویداد مجازی دیزنی، داستان فیلم سینمایی Armor Wars اقتباسی است از رویداد کمیکی بزرگ و محبوب با همین عنوان که حول محور فناوری تونی استارک می‌چرخد. در کمیک‌ها این تونی بود که از فناوری خطرناک خود محافظت می‌کرد اما حالا که تونی جان خود را از دست داده، این مسئولیت برعهده رودی است.

به‌تازگی کاربری به‌نام Ravenwolf18 در وب‌سایت ردیت به یکی از تئوری های فیلم Avengers: Endgame اشاره کرد که ضمن ارائه توضیحی منطقی درباره اسکرول بودنش از زمان جنگ داخلی، پتانسیل راه اندازی داستان جنگ‌های زرهی به شکلی شوکه‌کننده و غیرمنتظره را نیز دارد. به‌گفته او رودی بعد از مراسم خاکسپاری، حافظه تونی را دزدیده تا به تمامی اختراعات و فناوری خطرناکش دسترسی داشته باشد. درسته که این موضوع تنها یک تئوری اثبات نشده است اما به خوبی اسکرول بودن رودی را توضیح می‌دهد. یکی از مواردی که می‌تواند صحت داشتن این موضوع را تایید کند، عدم تمایل مارول به بازگرداندن تونی استارک است.

با اینکه طرفداران مشتاقانه منتظر بازگشت مرد آهنی به دنیای سینمایی مارول هستند اما به نظر می‌رسد استودیو مارول همچنان قصد دارد مرگ او را حفظ کند. این بدان معناست که حتی با وجود ایده مولتی‌ورس، کوین فایگی و تیمش قصد ندارند انتقامجوی آهنی را دوباره وارد بازی کنند. شاید ناراحت کننده به نظر برسد اما چند دلیل خوب برای این اقدام وجود دارد. اولا، بازگرداندن مرد آهنی، به هر شکلی که باشد، حواس مخاطبان را از داستان‌ فعلی فرانچایز منحرف می‌کند. ثانیا، حضور افتخاری او در فازهای بعدی MCU فقط پشت سر گذاشتن مرگش در حماسه بی‌نهایت را دشوارتر می‌کند. بنابراین اگر مرگ تونی دستکاری نشود، اسکرول بودن رودی از زمان جنگ داخلی بهتر قابل درک خواهد بود و داستان جنگ‌های زرهی نیز به شکلی متفاوت نسبت به کمیک‌ها روایت خواهد شد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Armor Wars در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و هنوز تاریخ اکرانی برای ان در نظر گرفته نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments