1%
  • 0/10

اسکرول بودن رودی به داستان فیلم Armor Wars آسیب می‌زند

بازگشت سرهنگ رودز واقعی به دنیای سینمایی مارول!

اسکرول بودن رودی به داستان فیلم Armor Wars آسیب می‌زند ۴ ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
داستان فیلم Armor Wars

اینطور که به‌نظر می‌رسد اسکرول بودن رودی از زمان جنگ داخلی، می‌تواند آسیب بزرگی به داستان فیلم Armor Wars وارد کند.

از رفتار عجیبش با فیوری در قسمت دوم گرفته تا ملاقات مخفیانه‌اش با وارا در قسمت چهارم، اقتباس لایو اکشن Secret Invasion رسما تایید کرد که رودی برای مدتی نامعلوم یک اسکرول نفوذی بوده و مخفیانه در راستای پیشبرد نقشه ابراسکرول گراویک تلاش می‌کرده است. به‌لطف تئوری و شایعاتی که پیش‌تر در فضای مجازی منتشر شده بود، اسکرول بودن رودی اتفاقی قابل پیش‌بینی بود، اما چیزی که همه را متعجب کرد این بود که رودی بعد از مصدومیت شدیدش در فیلم Captain America: Civil War توسط افراد گراویک ربوده شده است، زیرا وقتی گایا انسان‌هایی که توسط اسکرول‌ها گروگان گرفته شده بودند را از دستگاه‌های فوق‌پیشرفته خارج می‌کند، رودی لباس بیمارستان پوشیده و توان ایستادن یا راه رفتن ندارد.

حالا این موضوع چه تاثیری می‌تواند در روایت داستان فیلم Armor Wars داشته باشد؟ اسکرول بودن رودی از زمان جنگ داخلی به این معنی است که او از وقایع مهم دنیای سینمایی مارول مثل حمله تانوس به زمین، پودر شدن نیمی از حیات و همچنین کشته شدن تونی استارک حین نجات جهان خبر ندارد و به‌نوعی نه سال از زندگی خود را از دست داده است. به‌زبان ساده‌تر رودی در فیلم انفرادی خود قراره با عواقب اتفاقات مذکور دست و پنجه نرم کند که می‌تواند آسیب بدی به روایت شدن یکی از بزرگترین رویدادهای کمیکی، یعنی جنگ‌های زرهی وارد کند.

جالب اینجاست که استودیو مشکل مشابهی با فصل اول سریال لوکی داشت، زیرا داستان مولتی‌ورسی سریال، لوکی را از سال ۲۰۱۲ به زمان حال منتقل کرد و باعث شد تا با اتفاقاتی روبرو شود که هنوز فرصت تجربه کردنشان را بدست نیاورده است. اگر به‌یاد داشته باشید مامور موبیوس در قسمت اول تمامی اتفاقات کلیدی زندگی لوکی را مثل فیلمی سینمایی برای خدای شرارت به‌نمایش گذاشت و او را از آینده‌اش باخبر کرد. اما در نظر داشته باشید که اینجا یک تفاوت بزرگ وجود دارد؛ در واقع لوکی به‌خاطر محبوبیتش بین طرفداران و همچنین تکمیل شدن داستانش در حماسه بی‌نهایت (سه فاز اول MCU)، باعث شد تا آسیب خاصی به سریال وارد نشود.

طبق گزارش‌ها، فیلمبرداری Armor Wars قرار بود تا پایان سال جاری آغاز شود، اما بدون شک اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران ضمن تاخیرهای متعدد، چالش و مشکلات قابل‌توجهی برای آن به‌همراه خواهد داشت. بنابراین، بسته به مدت زمان ادامه اعتصابات، احتمالا تولید تا چند ماه آینده نیز آغاز نخواهد شد. همچنین با توجه به اینکه توسعه پروژه از سریالی شش قسمتی به فیلمی بلند تغییر کرده، احتمال بازنویسی فیلمنامه وجود دارد که به خودی خود می‌تواند مشکل‌ساز شود.

فیلم به شدت مورد انتظار Armor Wars هنوز تاریخ اکران مشخصی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments