#مهسا_امینی

روبی رز از ایفای نقش در سریال Batwoman انصراف داد

دلیل چنین تصمیمی فعلا مشخص نیست

تیم بازیگری سریال Batwoman

روبی رز هنرپیشه و مدل استرالیایی از تیم بازیگری سریال Batwoman خارج شده و دیگر قرار نیست نقش بتوومن را جلوی دوربین ایفا کند.

شخصیت بتوومن با نقش‌آفرینی روبی رز (Ruby Rose) نخستین بار در رویداد کراس‌اُور Elseworlds معرفی و پس از آن هم در یک سریال اختصاصی به نام Batwoman ظاهر شد. فصل اول از اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی روی آنتن رفت و قرار بود با پخش قسمت ۲۲ به اتمام برسد اما بحران جهانی کرونا روند ساخت قسمت‌های پایانی را با مشکل مواجه کرد. به همین دلیل، سازندگان مجبور شدند فصل نخست را با ۲۰ قسمت به جمع‌بندی برسانند. با وجود این مشکل، فصل آغازین به شکلی هیجان‌انگیز تمام شد و طرفداران از هم اکنون برای فصل دوم لحظه‌شماری می‌کنند. قسمت‌های جدید قرار است در ژانویه‌ی بعدی روی آنتن بروند اما احتمال تاخیر وجود دارد. به هر حال، کووید-۱۹ هنوز ریشه‌کن نشده است.

اینطور که به نظر می‌رسد، کرونا تنها مشکلی نیست که سازندگان باید با آن دست و پنجه نرم کنند؛ روبی رز ساعاتی قبل در اقدامی غیرمنتظره و شوکه‌کننده از تیم بازیگری سریال Batwoman خارج شد و قرار نیست بیش از این نقاب بتوومن را روی صورت خود بزند. این هنرپیشه و مدل استرالیایی همزمان با انتشار خبر خروجش از اروورس، بیانیه‌ای را به اشتراک گذاشت که در آن از اشخاص مختلفی از جمله گرگ برلانتی (Greg Berlanti) بابت حضور در اقتباس تلویزیونی کیت کین تشکر می‌کند. با این حال، رز هیچ اشاره‌ای به دلیل خروجش نکرده است:

در شرایطی سخت تصمیم گرفتم برای ایفای نقش بتوومن در فصل بعدی Batwoman بازنگردم. اتخاذ چنین تصمیمی به هیچ وجه آسان نبود چون برای دست‌اندرکاران، بازیگران و تمامی افراد مستقر در لس آنجلس و ونکوور که به نوعی با این سریال مرتبط بودند احترام بسیار زیادی قائل هستم. نمی‌دانم چطور از گرگ برلانتی، سارا شچتر (Sarah Schechter) و کارولین درایز (Caroline Dries) تشکر کنم.

آن سه نه تنها فرصت شگفت‌انگیزی را پیش روی من قرار دادند، بلکه اجازه دادند به دنیای تلویزیونی دی‌سی که به زیبایی خلق شده ورود پیدا کنم. از پیتر راث (Peter Roth)، مارک پدوویتز (Mark Pedowitz)، تیم استودیوی برادران وارنر و همچنین شبکه‌ی The CW که تلاش بسیاری برای ساخت سریال کردند و همیشه به من ایمان داشتند، تشکر می‌کنم. قدردان تمامی افرادی که باعث موفقیت فصل اول شدند هستم.

بخش تلویزیون برادران وارنر، برلانتی پروداکشنز و شبکه‌ی The CW هم با انتشار یک بیانیه‌ی مشترک از روبی رز برای ایفای نقش در Batwoman تشکر کرده و به طرفداران این سریال اطمینان خاطر دادند بازیگر جایگزین طی ماه‌های آینده معرفی خواهد شد. نکته‌ی جالب اینجا است که در این بیانیه هم خبری از دلیل یا دلایل جدایی رز از تیم بازیگری نیست:

بخش تلویزیون برادران وارنر، برلانتی پروداکشنز و شبکه‌ی The CW از روبی رز بابت تلاش‌هایش به منظور موفقیت فصل اول تشکر می‌کند و آرزوی بهترین‌ها را برای او دارد. وارنر، شبکه‌ی The CW و تیم بسیار خلاق تولید به ساخت فصل دوم و همچنین برنامه‌ریزی بلند مدتی که برای سریال انجام داده متعهد بوده و بی‌صبرانه منتظر است تا بتواند اطلاعات جدید را به اشتراک بگذارد.

اگر به یاد داشته باشید، روبی رز در جریان ضبط یکی از صحنه‌های اکشن Batwoman دچار صدمه از ناحیه‌ی گردن شد و زیر تیغ جراحی رفت. پس از عمل، تعداد بدلکاری‌هایی که قصد داشت انجام دهد را کاهش داد تا از صدمه‌های احتمالی جلوگیری کند. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما ممکن است این موضوع دلیل یا یکی از دلایلی باشد که هنرپیشه‌ی استرالیایی را به سمت اتخاذ چنین تصمیمی سوق داده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا