پوستر قسمت آخر فصل اول سوپرمن و لویس از راه رسید

پخش سریال با وقفه مواجه شده است

پوستر قسمت آخر فصل اول سوپرمن و لویس

شبکه آمریکایی The CW ساعاتی قبل پوستر قسمت آخر فصل اول سوپرمن و لویس را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

شبکه The CW طی سال‌های گذشته بخش قابل‌توجهی از سرمایه و منابع خود را به گسترش فرنچایز اروورس اختصاص داده است؛ فرنچایزی که به Marvel Cinematic Universe شباهت دارد، با این تفاوت که داستان‌هایش در قالب سریال روایت می‌شوند. اگرچه نزدیک به ۹ سال از خلقت اروورس می‌گذرد، به نظر نمی‌رسد شبکه آمریکایی، بخش تلویزیون وارنر و دی‌سی اینترتینمنت تمایلی به توقف داشته و می‌خواهند روند گسترش همچنان ادامه یابد. در همین راستا، در اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی به ساخت سریال Superman & Lois چراغ سبز نشان دادند. البته دلیل این اتفاق را باید در Supergirl جستجو کرد. نسخه‌های جدید سوپرمن و لویس نخست در یکی از قسمت‌های این سریال جلوی دوربین رفته و توانستند بازخوردهای مثبتی را دریافت کنند.

طبق خلاصه داستان، کلارک کنت و لویس لین به همراه فرزندان خود یعنی جاناتان و جردن به اسمال ویل رفته تا زندگی آرامی داشته باشند اما ورود استرنجر به ماجرا و صد البته آزمایشاتی که مورگان اج انجام می‌دهد، شرایط پیچیده‌ای را به وجود می‌آورد. سریال Superman & Lois با الهام از Everwood و Friday Night Lights ساخته شده و تمرکز زیادی روی جنبه درام داستان دارد. به بیان دقیق‌تر، تلاش‌های کلارک و لویس برای تربیت فرزندان نوجوانشان یکی از بخش‌های مهم داستان به شمار می‌رود. در ضمن، نقش‌های اصلی را تایلر هوچلین (Tyler Hoechlin) و بیتسی تالوک (Bitsie Tulloch) ایفا می‌کنند.

The CW ساعاتی قبل پوستر قسمت آخر فصل اول سوپرمن و لویس را در فضای مجازی منتشر کرد. این تصویر هیچ نکته خاصی را در خود جای نداده و تنها اعضای خانواده کنت را در کنار یکدیگر نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

The CW در کنار پوستر خلاصه داستان قسمت آخر فصل اول سوپرمن و لویس هم را به اشتراک گذاشته تا علاقه‌مندان اطلاعات اولیه را پیرامون اتفاقات آینده داشته باشند. شبکه آمریکایی تاکید کرده قسمت پایانی سرتاسر صحنه‌های اکشن بوده و در جریان آن، سوپرمن با کابوسش مواجه می‌شود که به حقیقت تبدیل شده است. در همین حین، لویس مقابل لزلی لر قرار می‌گیرد. لزلی یک زن عادی بود که در پی آزمایشات مورگان اج روی X-Kryptonite به قدرت‌های فراانسانی دست یافت. در ضمن، سازندگان اطلاعات بیشتری را منتشر نکرده‌اند. در نتیجه، نمی‌توان فهمید منظور از کابوس سوپرمن چیست.

پس از اینکه جواب آزمایش کرونا یکی از دست‌اندرکاران مثبت شد، The CW به اجبار پروژه را برای مدتی متوقف کرد. در نتیجه، تصمیم گرفته شد میان پخش قسمت‌های فصل اول یک وقفه حدودا یک ماهه به وجود بیاید تا تیم بتواند قسمت‌های باقی مانده را آماده کند؛ قسمت‌هایی که به ترتیب در تاریخ‌های ۱۹ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۰ آگوست) و ۲۶ مرداد (مصادف با ۱۷ آگوست) روی آنتن خواهند آمد.

در انتها، لازم به ذکر است فصل دوم سریال سوپرمن و لویس ساخته خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا