نخستین نمای واضح از بت‌وینگ در تصاویر قسمت پایانی فصل دوم Batwoman

تعداد تصاویر به رقم ۱۷ می‌رسد

قسمت پایانی فصل دوم Batwoman

شبکه آمریکایی The CW ساعاتی قبل تصاویر قسمت پایانی فصل دوم Batwoman را منتشر کرد که شامل نمایی واضح از بت‌وینگ می‌شود.

Batwoman، یکی از جدیدترین سریال‌های اروورس به شمار می‌رود. محصول شبکه The CW شروع بسیار خوبی داشت و در کنار بازخوردهای مثبت، آمار بالایی را در زمینه بازدید به ثبت رساند. در حالی که طرفداران منتظر فصل دوم بودند، روبی رز (Ruby Rose) تصمیم گرفت از نقش اصلی کنار برود. او هیچ دلیلی برای تصمیم خود ارائه نکرد اما ظاهرا روند فیلمبرداری برایش بسیار طاقت‌فرسا بوده است. سازندگان در ابتدا تصمیم داشتند بازیگر جدیدی برای کیت کین انتخاب کنند اما با گذشت مدتی ترجیح دادند داستان را با حضور یک پروتاگونیست جدید ادامه دهند.

علی‌رغم تغییر پروتاگونیست، تیم نویسندگی تمام تلاش خود را به کار گرفت تا فصل دوم Batwoman از جذابیت بالایی برخوردار باشد. با این حال، بازدیدها به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته است. حتی بازگشت کیت کین هم نتوانست شرایط را بهبود ببخشد و تمایل مخاطبان برای تماشای ادامه داستان بهبودی نداشته است. البته خبری از روبی رز نیست و اینبار والیس دی (Wallis Day) به عنوان کیت جلوی دوربین حاضر شده است. دلیل تغییر ظاهر را باید در سقوط هوپیمای حامل کیت و عمل جراحی‌ای جستجو کرد که روی صورتش انجام شده است.

در حالی که فاصله چندانی با پخش نداریم، The CW تصاویر قسمت پایانی فصل دوم Batwoman را منتشر کرده است. تعدادشان به رقم ۱۳ رسیده و شخصیت بت‌وینگ را برای نخستین بار نشان می‌دهند. بت‌وینگ در واقع لوک فاکس است که بنا به دلایلی تصمیم گرفته از پشت پرده بیرون آمده و در کنار متحدان خود برای بهبود وضعیت گاتهام گام بردارد. به این تصاویر باید چهار عکس دیگر را افزود که والیس دی در حساب توییتری خود قرار داده است. این تصاویر در حالی ثبت شده‌اند که لباس مخصوص بتوومن را به تن دارد. در ادامه می‌توانید همه آن‌ها را مشاهده کنید:

بتوینگ، یکی از شخصیت‌های شناخته‌شده کمیک بوک‌های بتمن به شمار می‌رود. با این حال، هرگز در دنیای لایو اکشن به تصویر کشیده نشد. از همین رو، هیجان زیادی برای نمایش بتوینگ در قسمت پایانی فصل دوم Batwoman وجود دارد؛ قسمتی که تحت عنوان Power شناخته می‌شود. طبق اعلام سازندگان، بتوومن به منظور مقابله با هرج و مرجی که بلک ماسک در گاتهام راه انداخته به کمک تمام متحدانش نیازد دارد.

قسمت پایانی فصل دوم Batwoman در تاریخ ۶ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۷ ژوئن) روی آنتن می‌رود. پخش فصل سوم هم از تاریخ ۲۱ مهر (مصادف با ۱۳ اکتبر) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا