خبری امیدوارکننده از آینده Arrowverse با وجود پایان کار آن

شاید همه چیز تمام نشده باشد!

آینده Arrowverse

همان طور که طرفداران سریال‌های Arrowverse اطلاع دارند، فصل آخر سریال The Flash این مجموعه را به پایان می‌رساند. با این حال خبری امیدوارکننده‌ای از آینده Arrowverse منتشر شده است که احتمال ادامه پیدا کردن آن را بالاتر می‌برد.

سال ۲۰۲۲ برای مجموعه سریال‌های Arrowverse و طرفداران آن، سال بسیار بدی بود و باعث ناامیدی آن‌ها شد. در این سال تعداد زیادی از مجموعه‌های تلویزیونی این دنیای محبوب شبکه سی‌دبلیو (The CW) لغو شدند. سریال‌های Batwoman، Legends of Tomorrow و Naomi اولین قربانیان تصمیمات جدید شبکه سی‌دبلیو بودند.

با این حال، خبرهای بد از این مجموعه به همین جا ختم نشد، زیرا مدتی بعد سی‌دبلیو اعلام کرد که سریال Stargirl نیز پس از فصل سوم برای همیشه به پایان می‌رسد. بعد از آن نیز مارک پدویتز (Mark Pedowitz)، حامی اصلی سریال‌های Arrowverse و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شبکه سی‌دبلیو، از سمت خود کناره‌گیری کرد.

البته هم‌اکنون اخبار جدیدی منتشر شده است که خبر از احتمال ادامه پیدا کردن این مجموعه و راهی روشن‌تر برای آینده Arrowverse می‌دهد. دیوید رمزی (David Ramsey)، بازیگر نقش جان دیگل (John Diggle) در دنیای Arrowverse که این نقش را در سریال‌های Arrow، The Flash، Legends of Tomorrow، Supergirl، Batwoman و Superman & Lois ایفا کرده بود، اخیرا تائید کرده است که سریال اسپین‌آف با محوریت شخصیت او یعنی Justice U همچنان در دست ساخت قرار دارد. این می‌تواند یک خبر فوق‌العاده و هیجان‌انگیز برای طرفداران Arrowverse باشد.

بازیگر مجموعه Arrowverse می‌گوید چیزهای خوبی در راه هستند

دیوید رمزی، یکی از بازیگران قدیمی مجموعه Arrowverse است و از سال ۲۰۱۲ عهده‌دار نقش جان دیگل در آن بوده است. او اخیرا به سوالات طرفداران درباره سریال Justice U و آینده فانوس سبز (Green Lantern) در Arrowverse در حساب کاربری اینستاگرام خود پاسخ داده است و خبرهایی امیدوارکننده را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

او در پاسخ به یکی از طرفداران در مورد نظرش مبنی بر این که Arrowverse به دلیل کنسلی‌های اخیر در وضعیت بد و ناخوشایندی قرار گرفته است، آن را تائید کر و گفت که آن را می‌داند و سپس از همه افراد دیگر برای این که همراه آن‌ها هستند، تشکر کرد.

در ادامه ستاره اصلی سریال Justice U اعلام کرد که دود در حال پاک شدن است و اگر چه نمی‌تواند واضح مشخص کند که درباره چه چیزی صحبت می‌مند، اما چیزهای خوبی در حال ساخته شدن هستند.

پایان سریال Arrow امکان تبدیل شدن جان دیگل را به فانوس سبز به نمایش گذاشت، زمانی که این شخصیت در حالی نشان داده شد که جعبه عجیبی حاوی یک شی سبز درخشان در دست دارد که در نزدیک او سقوط کرده است. از آن زمان، جان دیگل تقریبا در هر سریال Arrowverse چندین بار حضور داشته است و طرفداران منتظر این بودند که او بالاخره تبدیل به فانوس سبز شود.

پس مشورت با شرکت سرمایه‌گذاری وین (Wayne Enterprises) و آزمایشگاه استار (STAR Labs) در مورد نحوه باز کردن این جعبه عجیب، سفر فانوس سبز جان دیگل ظاهرا در قسمت هجدهم فصل هشتم سریال The Flash، زمانی که فلش معکوس (Reverse Flash) به او کمک کرد تا سرنوشت کیهانی خود را کشف کند، به پایان رسید. در نهایت، جان دیگل ترجیح داد به جای فانوس سبز شدن، با خانواده‌اش باشد و این پایانی بر آینده قهرمانانه‌اش بود.

با این حال، به نظر می‌رسد که داستان فانوس سبز جان دیگل هنوز به پایان نرسیده است، زیرا این بازیگر در اینستاگرام خود اشاره می‌کند که دلیل این که شخصیتش حلقه را نپذیرفته، داستان طولانی‌ای دارد، اما او می‌گوید که طرفدار با آن‌ها همراه باشند.

دیوید رمزی پیش از این نیز درباره سریال Justice U صحبت کرده بود. او در مصاحبه‌ای که در سپتامبر ۲۰۲۲ انجام داد، اعلام کرد که می‌خواهد سریال فانوس سبز او با بودجه واقعا خوبی ساخته شود. او در این رابطه گفت:

من می‌خواهم بودجه بسیار خوبی فانوس سبز باشم. چون داستان‌ها عالی خواهند بود، زیرا گرگ (Greg) مطمئن می‌شود که آن‌ها عالی هستند. اکنون فقط برای این که بدانید، یک داستان فانوس سبز برای اچ‌بی‌او مکس (HBO Max) در راه است. من فکر می‌کنم، از من نقل قول نکنید… هست، اما فکر می‌کنم که این سریال در حال بررسی گای گاردنر (Guy Gardner) و جسیکا کروز (Jessica Cruz) و دیگر چیزها است. ویژگیهای بزرگ هال جردن (Hal Jordan) و جان استوارت (John Stewart) هنوز به نوعی حفظ شده‌اند. بنابراین بله، اگر ما یک بودجه در حد و اندازه آثار اچ‌بی‌او مک یا حتی بیشتر داشتیم، مثل Superman & Lois که بودجه زیبایی دارد، می‌توانیم آن نمایش را با ارزش تولید تماشا کنید. پس اگر چنین چیزی داشتیم.

آیا سریال Justice U می‌تواند مجموعه Arrowverse را احیا کند؟

آخرین نظرات دیوید رمزی نشان می‌دهد که سریال Justice U او می‌تواند زمینه را برای بازگشت احتمالی Arrowverse فراهم کند، اما این لزوما به این معنی نیست که سریال‌های قبلی مجددا باز خواهند گشت. اشاره این بازیگر ممکن است باعث شود که برخی از قهرمانان اصلی این مجموعه، مانند فلش و سوپرگرل به عنوان ستاره‌های مهمان یا یک شخصیت راهنما ظاهر شوند که منطقی است، زیرا این سریال درباره نسل بعدی محافظان کره زمین خواهد بود.

انجام این کار به Arrowverse اجازه می‌دهد تا با احترام به قهرمانان قبلی، سریال Justice U‌ را ادامه دهد. از طرف دیگر البته این سریال می‌تواند در کره زمین سریال Superman & Lois اتفاق بیفتد که در دنیایی بسیار متفاوت از جهان اصلی Arrowverse در جریان است. اگر این اتفاق بیفتد، این سریال اسپین‌آف می‌تواند سکوی پرتابی برای ایجاد مجموعه جدیدی از قهرمانان باشد که هم میراث قهرمانان Arrowverse در گذشته را ادامه می‌دهد، هم به سازندگان این اجازه را می‌دهد تا یک سری موارد را تغییر دهند یا حتی ریبوتی را معرفی کنند که در آن شخصیت‌های مثل فلش و سوپرگرل به شکلی متفاوتی بازگردند یا حتی بازیگر جدیدی نقش آن‌ها را ایفا کند. در واقع، دنیای سریال Superman & Lois می‌تواند به این شکل ادامه پیدا کرده و گسترده شود و در نهایت هم، فانوس سبز خود را داشته باشد.

سریال Justice U هنوز هم در دست ساخت قرار دارد و به جز این اعلامیه دیوید رمزی، مدت زمان زیادی است که از آن بی‌خبریم و سازندگان آن، اطلاعات خاصی را در رابطه با آن به اشتراک نگذاشته‌اند. مشخص نیست که در نهایت چه زمانی شاهد پخش سریال Justice U خواهیم بود.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا