بازگشت یک شخصیت قدیمی در تصویر جدید فصل هشتم The Flash

کراس اور آرماگدون در راه است

تصویر جدید فصل هشتم The Flash

وب سایت TV Line در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود تصویر جدید فصل هشتم The Flash را منتشر کرده که فلش را در کنار شخصیتی قدیمی نشان می‌دهد.

The Flash یک سریال ابرقهرمانی است که با اقتباس از کمیک‌هایی به همین نام ساخته شد. این اثر حول محور شخصیتی به نام بری آلن می‌چرخد که در پی حضور در محل انفجار یک شتابدهنده ذرات به سرعت ابرانسانی دست یافته است؛ شتابدهنده‌ای که به شرکت S.T.A.R. Labs تعلق داشت. بری بنا به دلایلی تصمیم می‌گیرد از قدرت‌های خود برای مقابله با جنایتکاران و دیگر ابرانسان‌ها استفاده کرده و جلوی خرابکاری‌هایشان در سنترال سیتی را بگیرد. مطابق انتظار، او در ماجراجویی‌های خود تنها نبوده و متحدانی دارد.

مدتی قبل از اینکه فصل هفتم روی آنتن برود، The CW به صورت رسمی The Flash را برای فصل هشتم تایید کرد. با گذشت مدتی از این اتفاق فاش شد پنج قسمت ابتدایی فصل هشتم حکم یک رویداد مشترک با دیگر سریال‌های اروورس را داشته و مخاطبان می‌توانند خود را برای تجدید دیدار با شخصیت‌های مختلف از سریال‌های Supergirl ،Black Lightning ،Batwoman و Arrow آماده کنند. در حال حاضر تعداد قسمت‌های فصل هشتم مشخص نیست اما با اطمینان می‌توان گفت پس از پخش قسمت پنجم این فصل، تمرکز سریال روی بری آلن و ماجراجویی‎‌هایش قرار می‌گیرد. به هر حال، داستانش در فصل هفتم به یک جمع‌بندی نرسید.

وب سایت TV Line در یکی از گزارش‌های اختصاصی خود تصویر جدید فصل هشتم The Flash را منتشر کرده است. این تصویر بری آلن را در کنار اتم نشان می‌دهد. با در نظر گرفتن خودرو آسیب‌دیده‌ای که در کنارشان دیده می‌شود، می‌توان به این نتیجه رسید که عکس مزبور به یکی از صحنه‌های اکشن تعلق دارد. در ضمن، هر دو شخصیت به شخصیت یا شی‌ای در آسمان خیره شده‌اند. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

برندن راث/اتم با نقش‌آفرینی ری پالمر (Ray Palmer) آخرین بار در Legends of Tomorrow حضور یافت. او در فصل پنجم سریال مزبور به خواسته خود رسید و با نورا دارک با نقش‌آفرینی (Courtney Ford) ازدواج کرد. آن دو پس از اینکه به اعضای گروه افسانه‌های فردا کمک کردند تا اولین تکه Loom of Fate را بدست آورند، به صورت کامل از داستان حذف شدند. دلیل این اتفاق را باید در تصمیم تیم نویسندگی جستجو کرد. آن‌ها عقیده داشتند با ازدواج برندن و نورا خط داستانی‌شان به انتها رسیده و دیگر نیازی به حضور نیست.

کراس اوری که در فصل هشتم The Flash به نمایش گذاشته می‌شود، Armageddon نام گرفته و شامل یک موجود فضایی به نام دسپرو می‌شود. او نخستین بار در شماره یک کمیک Justice League of America (اکتبر ۱۹۶۰ میلادی) معرفی شد و یکی از اصلی‌ترین دشمنان لیگ عدالت و مارشن هانتر به شمار می‌رود. او اصالتا اهل سیاره کالانور بوده و قدرت‌های فراطبیعی متعددی دارد که برای مثال می‌توان به قدرت فیزیکی بسیار زیاد، قابلیت تغییر در مواد، قابلیت تغییر در انرژی و هوش بالا اشاره کرد. دسپرو همچنین دارای چشم سوم بوده و به واسطه آن می‌تواند از اتفاقاتی که در نقطه دیگری رخ می‌دهند اطلاع یافته و اشیا را از فاصله دور تحت کنترل بگیرد.

فصل هشتم سریال The Flash برای پخش از تاریخ ۲۵ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ نوامبر) برنامه‌ریزی شده است. تا به این لحظه دست‌اندرکاران The CW اشاره‌ای به ساخت فصل نهم نداشته‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا