#مهسا_امینی

آیا سریال ابرقهرمانی The Flash بعد از فصل هفتم ادامه می‌یابد؟

بازیگر نقش اصلی پاسخ می‌دهد


مذاکرات برای ساخت ادامه‌ی سریال ابرقهرمانی The Flash پس از فصل هفتم آغاز شده بود اما به دلیل بحران کرونا متوقف شده است.

سریال ابرقهرمانی The Flash از زمان آغاز پخش خود در سال ۲۰۱۴ میلادی تاکنون عملکرد قدرتمندی داشته و پس از شش فصل، همچنان یکی از محبوب‌ترین آثار مرتبط با اروورس است. شبکه‌ی The CW در ماه ژانویه‌ی سال جاری میلادی این سریال را برای فصل هفتم تمدید کرد اما سوالی که ذهن تعدادی از طرفداران را به خود مشغول کرده این است که آیا اثر مورد علاقه‌شان فصل هشتم یا نهم هم خواهد داشت یا خیر؛ سوالی که حتی بازیگر نقش اصلی هم نسبت به پاسخ آن مطمئن نیست.

گرانت گاستین (Grant Gustin) که نقش بری آلن را در The Flash ایفا می‌کند، چندی پیش در پادکست Inside of You حضور پیدا کرد و گفتگویی را با مایکل روزنبام (Michael Rosenbaum) انجام داد. همان‌طور که می‌توان حدس زد، در بخشی از گفتگو بحث به سمت اقتباس تلویزیونی فلش رفت و روزنبام سوالی را پیرامون ادامه‌ی سریال پس از فصل هفتم پرسید. گاستین هم در پاسخ گفت مذاکرات برای فصل‌های هشتم و نهم آغاز شده بود اما بحران حهانی کرونا باعث شد صحبت‌ها نیمه‌کاره بماند. در ادامه می‌توانید بخش‌هایی از گفته‌های او را مطالعه کنید:

مذاکره برای فصل‌های هشتم و نهم آغاز شده بود که همه‌گیری کرونا رخ داد و همه چیز متوقف شد. نمی‌دانم چه زمانی سر کار بازمی‌گردیم. نتوانستیم سه قسمت پایانی فصل ششم را به پایان برسانیم. شاید در زمان فیلمبرداری فصل هفتم از آن فیلمنامه‌ها استفاده کنیم تا بالاخره مشخص شود چه چیزی قرار بود ضبط شود. حتی خبر ندارم که برنامه چیست. نمی‌دانم چه زمانی روند تولید از سر گرفته می‌شود و حتی نمی‌دانم مذاکرات چه زمانی ادامه می‌یابد. بهتر است بگویم، اصلا از چیزی خبر ندارم.

اینکه مذاکرات برای ادامه یافتن The Flash پس از فصل هفتم آغاز شده بود اتفاق بسیار خوبی برای طرفداران محسوب می‌شود. به هر حال، نشان می‌دهد شبکه‌ی The CW و بخش تلویزیون برادران وارنر به ساخت فصل‌های هشتم و نهم تمایل داشته‌اند. اگر اقتباس تلویزیونی فلش تا فصل نهم ساخته شود، طولانی‌ترین سریال دنیای اروورس لقب خواهد گرفت.

گرانت گاستین مدت کوتاهی پس از صحبت با مایکل روزنبام، مصاحبه‌ای را با برنامه‌ی Entertainment Tonight انجام داد. در بخشی از گفتگو از این بازیگر آمریکایی پرسیده شد آیا تمایل دارد پس از فصل هفتم برای ایفای نقش فلش بازگردد یا خیر. گاستین هم در پاسخ گفت:

گوش کن، احتمالا نقشی به این جذابی هیچ وقت به‌دست نیاورم؛ نقشی که این تعداد از مخاطبان دنبالش می‌کنند. به همین دلیل، تمایل ندارم از دستش بدهم. تصمیمش با من نیست و این موضوع ارتباط نزدیکی با بازخوردهای بینندگان و نظر شبکه دارد. در نتیجه، باید صبر کرد و دید چه اتفاقی می‌افتد. قرارداد بازیگران با فصل هفتم به پایان می‌رسد اما خیلی خوب می‌شود اگر بتوانیم این سریال را پس از آن ادامه دهیم.

قسمت نوزدهم و پایانی فصل ششم The Flash در تاریخ ۳۰ اردیبهشت (مصادف با ۱۹ مه) روی آنتن می‌رود.


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا