1%
  • 0/10

ملاقات بتوومن و آیریس وست در تصاویر جدید فصل هشتم The Flash

آیا فلش باعث نابودی جهان خواهد شد؟

ملاقات بتوومن و آیریس وست در تصاویر جدید فصل هشتم The Flash ۲ ۱۷ آذر ۱۴۰۰ تلویزیون کپی لینک
تصاویر جدید فصل هشتم The Flash

وب سایت TV Line در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود تصاویر جدید فصل هشتم The Flash را منتشر کرده که شخصیت‌های مختلف را در کنار هم نشان می‌دهد.

ارووس، یک دنیای مشترک بوده و بر پایه سریال‌های ابرقهرمانی مانند Arrow و The Flash شکل گرفته است. مانند آنچه در Marvel Cinematic Universe رخ می‌دهد، شخصیت‌های اروورس گاهی اوقات در کنار هم جمع شده و با دشمنی مشترک مبارزه می‌کنند؛ اتفاقی که تحت عنوان کراس اور شناخته می‌شود. جدیدترین کراس اور تحت عنوان Armageddon شناخته شده و به واسطه سریال The Flash به تصویر کشیده می‌شود.

همه‌گیری ویروس کرونا به خاطر واکسیناسیون عمومی در کشورهای مختلف و رعایت پروتکل‌های بهداشتی حالا رنگ باخته و تاثیرش کمتر در زندگی روزمره دیده می‌شود. با این حال، رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرایط مختلف همچنان الزامی است. این گزاره در قبال فرایند فیلمبرداری فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی صادق بوده و به دست‌‌اندرکاران اجبار شده تا حین کار حتما از ماسک استفاده کنند. دیگر محدودیت به تعداد بازیگران حاضر جلوی دوربین مربوط می‌شود؛ محدودیتی که باعث شده تا آرماگدون از برخی جهات کوچکتر از کراس اور‌های پیشین باشد. در ضمن، لیست شخصیت‌های مهمان شامل نام‌های مختلفی از جمله بتوومن، بلک لایتنینگ، ری پالمر و اتم می‌شود.

وب سایت TV Line ساعاتی قبل تصاویر جدید فصل هشتم The Flash را منتشر کرد که تعدادشان به رقم ۳ می‌رسد. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی در فصل هشتم سریال فلش با یکی از شخصیت‌های قدیمی اروورس تجدید دیدار می‌کنند: فایر استورم. نسخه لایو اکشن شخصیت مزبور توسط رابی امل (Robbie Amell) به تصویر کشیده شده و نخستین بار در The Flash به نمایش درآمد. او در قسمت‌های پیشین سریال جان خود را از دست داد اما امل در یکی از مصاحبه‌های خود گفت در صورتی که بازگشت کاراکترش منطقی و قابل‌درک باشد، دورباره ایفای آن را بر عهده می‌گیرد. در حال حاضر مشخص نیست فایر استورم چگونه بازمی‌گردد اما می‌دانیم در قسمت ۱۱ فصل ۸ شاهد بازگشتش بوده و مجموعا در ۲ قسمت جلوی دوربین می‌آید.

کراس اور آرماگدون روی یک ابرشرور به نام دسپورو تمرکز دارد. او اهل سیاره کالانور بوده و می‌تواند در زمان سفر کند. شخصیت مزبور پایان جهان را دیده و می‌داند فلش باعث نابودی همه چیز می‌شود. از همین رو، تصمیم می‌گیرد این ابرقهرمان را قبل از اینکه به فردی با اهداف شیطانی تبدیل شود به قتل برساند. بری آلن هم چاره‌ای ندارد جز اینکه تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا چیزی که دسپورو دیده به حقیقت تبدیل نشود. او همچنین باید از دسپورو فرار کند تا جانش به خطر نیافتد.

دسپورو در کمیک بوک‌های دی‌سی یک ابرشرور بی‌رحم بوده که تنها می‌خواهد قابلیت‌های خود را به اثبات همگان رسانده و برای رسیدن به این هدف دست به کاری می‌زند. همین موضوع هم او را به تهدیدی بزرگ برای ابرقهرمانان زمین تبدیل کرده بود. نسخه لایو اکشنش تفاوت‌های زیادی با نسخه کمیک بوکی دارد، تا جایی که می‌توان او را یک قهرمان دانست که به دنبال نجات سیاره زمین است. به عقیده برخی از مخاطبان این تغییر به ظاهر کوچک در پرداخت دسپورو باعث شده پتانسیل‌هایش به عنوان یک ابرشرور از بین برود.

در انتها، لازم به ذکر است پخش فصل هشتم سریال فلش از اواسط نوامبر شروع شده و همچنان ادامه دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments