تصاویر هفتمین قسمت فصل ششم Supergirl منتشر شد

این قسمت به‌زودی روی آنتن می‌رود

هفتمین قسمت فصل ششم Supergirl

در حالی که فاصله چندانی با پخش نداریم، شبکه The CW تصاویر هفتمین قسمت فصل ششم Supergirl را منتشر کرده است.

با پخش Arrow از شبکه The CW و ثبت عملکردی عالی در زمینه بازخوردهای دریافتی و بازدید، وارنر و دی‌سی اینترتینمنت تصمیم گرفتند یک دنیای مشترک با نام اروورس بسازند. در همین راستا، ساخت Flash در دستور کار قرار گرفت. مدیران استودیوها می‌خواستند مخاطبان مونث هم پای تماشای آثار ابرقهرمانی‌شان بنشینند. به همین دلیل، با ساخت اولین اقتباس سریالی سوپرگرل موافقت کردند. اثر مزبور در ابتدا از طریق شبکه CBS پخش شد اما از فصل دوم به The CW انتقال یافت.

Supergirl، یکی از سریال‌های اروورس است که روند ساخت فصل جدیدش تحت تاثیر همه‌گیری ویروس کرونا قرار گرفت. وارنر، دی‌سی اینترتینمنت و The CW در سپتامبر گذشته اعلام کردند داستان با فصل پیش رو به اتمام می‌رسد. طبق گزارشی که Deadline کار کرده، دو مورد نقش بسزایی در اتخاذ چنین تصمیمی از سوی مدیران استودیوها داشت: مورد اول، کاهش چشمگیر بینندگان بود که تقریبا به نصف رسید؛ مورد دوم و پایانی، وقفه‌های طولانی مدت بود. سازندگان در ابتدا به خاطر بارداری ملیسا بنویست (Melissa Benoist) بازیگر نقش اصلی مجبور شدند تغییراتی را در برنامه‌ریزی‌ها به وجود بیاورند. در همین حین، ویروس کرونا از راه رسید و فیلمبرداری را برای مدت بیشتری به تعویق انداخت.

The CW ساعاتی قبل تصاویر هفتمین قسمت فصل ششم Supergirl را مدر فضای مجازی قرار داده است. تعداد تصاویر به رقم ۱۶ رسیده و شخصیت‌های مختلف از جمله سوپرگرل را نشان می‌دهند. این قسمت توسط دیوید هروود (David Harewood) ساخته شده و تلاش‌های کاراکترهای اصلی برای نجات کارا دنورز از فانتوم زون را به تصویر خواهد کشید. آن‌ها برای رسیدن به خواسته خود باید با بدترین ترس‌هایشان مواجه شوند. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

هفتمین قسمت فصل ششم Supergirl با نام Fear Knot شناخته شده و در تاریخ ۲۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ مه) روی آنتن خواهد رفت. در انتها، بد نیست بدانید فصل پایانی سریال از ۲۰ قسمت تشکیل شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا