#مهسا_امینی

تصاویر پشت صحنه فصل هفتم The Flash شخصیت ایمپالس را نشان می‌دهند

تعداد عکس‌ها به رقم ۵ می‌رسد

تصاویر پشت صحنه فصل هفتم The Flash

صفحه اینستاگرامی DCTVFlash.United ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه فصل هفتم The Flash را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت.

در پی موفقیت‌های Arrow، بخش تلویزیون وارنر و دی‌سی اینترتینمنت تصمیم گرفتند شخصیت‌های بیشتری از کمیک بوک‌های دی‌سی را به مدیوم تلویزیون بیاورند. نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، ساخت سریال‌های بیشتر از جمله The Flash و Supergirl و ایجاد یک دنیای مشترک تحت عنوان اروورس (Arrowverse) بوده است. اولین اقتباس سریالی فلش در ابتدا تنها روی بری آلن تمرکز داشت اما طی شش فصلی که تا به اینجای کار منتشر شده، شاهد رونمایی و حضور نسخه‌های مختلفی از این ابرقهرمان در جریان داستان بوده‌ایم. از نسخه‌های متفاوت می‌توان به فلش دهه ۹۰ میلادی، فلش والی وست کید، جسی کوئیک و نورا وست-آلن با نام مستعار ایکس‌اس اشاره کرد.

اواخر مارس سال جاری میلادی گزارشی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه جردن فیشر (Jordan Fisher) به The Flash پیوسته و قرار است نقش بارت آلن را جلوی دوربین ایفا کند. در صورتی که کمیک بوک خوانده باشید، باید بدانید بارت فرزند دان آلن و ملانی ثاون و همچنین نوه پسری بری آلن به شمار می‌رود. او که از قدرت‌هایی مشابه با فلش برخوردار است تحت عنوان ایمپالس به انجام اقدامات ابرقهرمانانه می‌پردازد. در ضمن، فیشر شاید چهره ناشناخته‌ای باشد اما کم‌تجربه نیست. او در سال ۲۰۰۹ میلادی وارد حوزه بازیگری شد و طی این سال‌ها در سریال‌های متعددی حضور یافته است. در پرونده هنری فیشر نام فیلم To All the Boys: P.S. I Still Love You محصول سرویس استریم نتفلیکس هم دیده می‌شود.

DCTVFlash.United که یک صفحه اینستاگرامی است، ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه فصل هفتم The Flash را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت. تعداد تصاویر به رقم پنج رسیده و بارت آلن را با لباس مخصوصش نشان می‌دهد. با توجه به تصاویر، می‌توان گفت تیم طراحی ترجیح داده لباس تا جای ممکن به کمیک بوک‌ها نزدیک باشد. در نتیجه، نه تنها ترکیب رنگ مشابهی را شاهد هستیم، بلکه جزئیات هم یکسان هستند. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

با توجه به گمانه‌زنی‌ها، تیم نویسندگی The Flash تصمیم گرفته تغییرات کوچکی را پیرامون بارت آلن ایجاد کنند. همان‌طور که اشاره شد، بارت در کمک بوک‌ها نوه بری آلن است اما اینطور که به نظر می‌رسد، در سریال فرزند بری خواهد بود. این گمانه‌زنی ریشه در جمله‌ای دارد که آیریس وست-آلن در یکی از صحنه‌ها به زبان آورد. او در صحنه مزبور از کلمه «فرزندانمان» استفاده کرد که نشان می‌دهد نورا تنها فرزند او و شخصیت اصلی نیست.

گرنت گاستین (Grant Gustin) بازی نقش بری آلن در The Flash است. او در رویداد کامیک کان ۲۰۱۹ گفته بود سریال احتمالا با فصل هفتم به پایان می‌رسد؛ زیرا در قراردادها حرفی از فصل‌های بعدی زده نشده است. با این حال، وارنر، دی‌سی و The CW تصمیم گرفتند با ساخت فصل هشتم موافقت کنند. در ضمن، فصل هفتم اکنون فاز فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد تا باقی قسمت‌هایش آماده شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا