تاریخ انتشار فصل هشتم The Flash مشخص شد

قسمت‌های جدید بتوومن اواسط اکتبر از راه می‌رسد

تاریخ انتشار فصل هشتم The Flash

شبکه The CW با ارسال یک بیانیه مطبوعاتی برای وب سایت TVLine تاریخ انتشار فصل هشتم The Flash را اعلام کرده است.

شرکت‌های وارنرمدیا و CBS اواسط اولین دهه قرن بیست و یک، شبکه‌های UPN و The WB را ادغام کرده و شبکه جدیدی به نام The CW را راه‌اندازی کردند. این شبکه در ابتدا تمرکز چندانی روی محتوای اورجینال نداشت و معمولا وظیفه بازپخش محصولات قدیمی را به بر عهده می‌گرفت. این شرایط ادامه داشت تا اینکه مدیران تصمیم گرفتند با سریال‌های مختلفی مانند Gossip Girl دختران نوجوان و جوان را هدف گرفته و بدین طریق، آمار تماشای خود را بهبود ببخشند؛ تصمیمی که نتایج خوبی را به همراه داشت.

مدیران The CW نمی‌خواستند مخاطبانشان به دختران نوجوان و جوان خلاصه شود. از همین رو، بخش قابل‌توجهی از تمرکز خود را روی ساخت آثار فانتزی، ابرقهرمانی و درام قرار دادند تا مخاطبان نوجوان و جوان را فارغ از جنسیت جذب کنند. نتیجه چنین اقدامی شکل گیری فرنچایز اروورس بوده است؛ فرنچایزی که با Arrow آغاز شد و حالا ۹ اثر مختلف از جمله The Flash و Supergirl را در خود جای داده است. در این میان، نباید از Supernatural غافل شد که فصل پانزدهم و پایانی آن چندی پیش روی آنتن رفت.

The CW با ارسال یک بیانیه مطبوعاتی برای وب سایت TVLine تاریخ انتشار فصل هشتم The Flash را مشخص کرده است. بر این اساس، پخش قسمت‌های جدید از تاریخ ۲۵ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ نوامبر) آغاز می‌شود. طبق اطلاعات موجود، مخاطبان در فصل جدید شاهد چند کراس‌اُور با دیگر سریال‌های اروورس خواهند بود. اینکه کراس‌اُورهای مزبور با چه سریال‎‌هایی رخ داده و ملاقات با کدام شخصیت‌ها را زمینه‌چینی می‌کند فعلا مشخص نیست. در ضمن، فصل هفتم هنوز به اتمام نرسیده و پیش‌بینی می‌شود قسمت‌های باقی مانده تا پیش از فصل هشتم روی آنتن بروند.

بیانیه‌ای که The CW برای وب سایت TVLine ارسال کرد، تنها به The Flash خلاصه نشده و تاریخ انتشار فصل‌های جدید چند سریال دیگر را هم در خود جای داده است. لیستشان در ادامه قرار گرفته است:

  • فصل سوم Nancy Drew – شانزده مهر (مصادف با ۸ اکتبر)
  • فصل نخست Legends of the Hidden Temple – هجده مهر (مصادف با ۱۰ اکتبر)
  • فصل هفتم Legends of Tomorrow – بیست و یک مهر (مصادف با ۱۳ اکتبر)
  • فصل سوم Batwoman – بیست و یک مهر (مصادف با ۱۳ اکتبر)
  • فصل چهارم Legacies – بیست و دو مهر (مصادف با ۱۴ اکتبر)
  • فصل نخست 4400 – سه آبان (مصادف با ۲۵ اکتبر)
  • فصل چهارم All American – سه آبان (مصادف با ۲۵ اکتبر)
  • فصل دوم Walker – شش آبان (مصادف با ۲۸ اکتبر)
  • فصل ششم Riverdale – بیست و پنج آبان (مصادف با ۱۶ نوامبر)

همه‎‌گیری ویروس کرونا باعث شد ساخت فصل‌های جدید سریال‌ها با چالش‌های فراوانی روبرو شود. قطعی شدن تاریخ انتشارشان بدون شک اتفاق خوشایندی برای طرفدارانی است که ماه‌های گذشته را با انتشار پشت سر گذاشته‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا