نسخه بعدی God of War به اساطیر کدام منطقه می‌پردازد؟

مصر، ژاپن، آمریکای مرکزی یا اساطیر سلتیک؟ شاید همه با هم!

نسخه بعدی God of War

نسخه بعدی God of War سال‌ها با ما فاصله دارد، اما طرفداران از همین حالا و با گذشت کمتر از یک ماه از انتشار آخرین نسخه این سری بازی صحبت درباره آن را آغاز کرده‌اند. آمریکای مرکزی، ژاپن و مصر، مقاصد احتمالی ما هستند!

جدیدترین نسخه سری بازی خدای جنگ با نام God of War: Ragnarök در روز ۹ نوامبر، برابر با ۱۸ آبان ماه به انتشار رسید و همانطور که انتظار می‌رفت خارق العاده عمل کرد و کاربران و فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی را دیوانه وار عاشق خود کرد. حال که در حدود دو هفته از انتشار این بازی گذشته و کاربران بسیاری این عنوان زیبا را به پایان رسانده‌اند، صحبت‌ها درباره آینده این سری بازی آغاز شده است!

بسیاری از کاربران باور دارند که نسخه بعدی این سری بازی باید به اساطیر آمریکای مرکزی بپردازد. متاسفانه طی سال‌های اخیر کمتر بازی بزرگی در حد انتظارات ظاهر شده، اما بازی God of War Ragnarok نه تنها آن چیزی بود که انتظارش را داشتیم، بلکه فراتر از انتظارات نیز ظاهر شد و توانست نسخه پیشین خود یعنی God of War سال ۲۰۱۸ که خود شاهکاری بی چون و چرا بود را پشت سر بگذارد.

بازی خدای جنگ رگناروک، داستان اساطیر نورث را به زیبایی هر چه تمام‌تر به پایان می‌رساند و به عقیده برخی حتی داستان شخصیت کریتوس (Kratos) را نیز به پایان رساند. اگر از دیدی دیگر به قضیه نگاه بیندازیم، دست توسعه دهندگان برای داستان سرایی مستقل در نسخه‌های پیش‌رو بازتر شده است. ما گمان داریم که شخصیت اصلی داستان ما از این پس آترئوس (Atreus)، پسر کریتوس باشد که اولین مرتبه در نسخه ۲۰۱۸ سری بازی God of War حضور یافت. استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) در حال حاضر این قدرت را داشته که بدون پرداختن به پایان خدای جنگ رگناروک و به طور کلی تمام نسخه‌های پیشین، داستانی جدید یا به عبارت دیگر شاهکاری نو را خلق کند.

اکران فیلم سینمایی Black Panther: Wakanda Forever اساطیر مایا و آزتک را به شدت در افکار دنیا جای داده است. محبوبیت نامور (Namor) و امپراطوری تالوکان (Talocan) بسیاری از افراد را به طور ناگهانی شیفته اساطیر آمریکای مرکزی کرده و آن‌ها علاقه دارند که آترئوس در کفش‌های کریتوس به این منطقه زیبا و تاریخی از جهان رفته و داستانی تازه را برای ما تعریف کند.

این موضوع اولین مرتبه توسط کاربری با نام Comfortable-Science4 در شبکه اجتماعی ردیت مطرح شد و پس از آن افراد بسیاری از ایده او پشتیبانی کرده و آن را مملو از پتانسیل دانستند. در حالی که طرفداران بسیاری خواستار تماشای آترئوس در آمریکای مرکزی هستند، به نظر توسعه دهندگان ایده‌ای دیگر داشته و ما گمان داریم که آن‌ها تور ماهیگیری خود را در دریاچه‌ای دیگر پهن کرده‌اند!

بسیاری از فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی باور دارند که نسخه پیش روی سری بازی خدای جنگ تنها بر یک منطقه خاص از دنیا تمرکز نداشته و قصد دارد به تمام مکان‌های اشاره شده در قلعه تیر (Tyr) رفته و آترئوس یا دیگر شخصیت اصلی بازی خود را به سرزمین فراعنه (the Land of the Pharaohs)، سرزمین خورشید (the Land of the Sun) و دنیایی جدید (the New World) ببرد!

ما در بازی God of War Ragnarok از هویت اصلی شخصیت میمیر (Mimir) نیز مطلع شدیم و وجود او بسیاری را به این باور رسانده که نسخه بعدی سری بازی خدای جنگ به اساطیر سلتیک می‌پردازد، با این حال عموم کاربران علاقمند به تماشای شخصیت‌های مورد علاقه خود در ژاپن، مصر و آمریکای مرکزی هستند. بدون شک زمان فوق العاده بسیاری تا انتشار نسخه بعدی این سری بازی باقی مانده و استودیو سانتا مونیکا مسیری بسیار طولانی در پیش دارد، اما ما می‌توانیم به شما اطمینان دهیم که سری بازی خدای جنگ تا سال‌های سال در اختیار ما قرار خواهد گرفت.

بازی God of War Ragnarok در حال حاضر برای خرید و تجربه در کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ در دسترس است. نظر شما درباره داستان نسخه بعدی God of War چیست؟ شما دوست دارید این بازی به کدام اساطیر بپردازد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

3 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا