اتمام گیم پلی بازی God of War Ragnarok چقدر طول می‌کشد؟

تا ساعت‌ها درگیر بازی می‌شوید

اتمام گیم پلی بازی God of War Ragnarok

به نظر می‌رسد که اتمام گیم پلی بازی God of War Ragnarok چیزی در حدود ۲۵ الی ۷۰ ساعت به طول می‌انجامد.

کمتر از یک هفته به انتشار بازی خدای جنگ رگناروک و شروع ماجراجویی جدید کریتوس در حماسه نورس باقی مانده و هواداران پروپاقرص برای تجربه بازی لحظه‌شماری می‌کنند. در این میان، بازی حسابی مورد تحسین بسیاری از منتقدها قرار گرفته و آن‌طور که به نظر می‌رسد، به‌زودی با یکی از بهترین و به یادماندتی‌ترین آثار انحصاری پلی استیشن روبه‌رو خواهیم بود.

یکی از سوال‌هایی که ذهن طرفداران را به خود درگیر کرده، مدت زمان گیم پلی بازی است. تا به امروز گزارش‌های متعددی از سوی منابع مختلف به گوش رسیده که بر اساس آن‌ها، گویا محتوای این اثر تقریبا دو برابر بازی پیشین بوده و فارغ از جهان گسترده، ماموریت‌های جانبی بیشتری برای بازیکنان در نظر گرفته است.

حال در تازه‌ترین خبرها، به نظر می‌رسد که اتمام بخش داستانی و ماموریت‌های اصلی گاد آو وار رگناروک چیزی در حدود ۲۵ ساعت به طول می‌انجامد. البته، بدیهی است که این مدت زمان به عوامل گوناگونی از جمله درجه سختی و مهارت بازیکن بستگی دارد. از طرفی، در صورتی که به سراغ تجربه ماموریت‌های فرعی بروید، برای اتمام کامل آن‌ها باید نزدیک به ۳۵ الی ۴۰ ساعت از وقت خود را صرف بازی کنید.

آن دسته از بازیکنانی که قصد دارند تمام تروفی‌های بازی را دریافت کرده و بازی را به طور ۱۰۰ درصدی به اتمام برسانند، در حدود ۶۰ تا ۷۰ ساعت مشغول تجربه بازی خواهند بود. همان‌طور که اشاره کردم، این زمان‌ها به طور تقریبی بیان شده‌اند و با توجه به مهارت و درجه سختی، ممکن است که بازی را کمی زودتر یا دیرتر از این ارقام به اتمام برسانید.

در ادامه می‌توانید مدت زمان لازم برای اتمام گیم پلی بازی گاد آو وار رگناروک را مشاهده کنید:

  • ماموریت‌های اصلی (داستانی): ۲۵ ساعت
  • ماموریت‌های فرعی: ۳۵ الی ۴۰ ساعت
  • اتمام صد درصدی بازی: ۶۰ الی ۷۰ ساعت

نکته قابل توجه این است که ظاهرا گیم پلی و محتوای گاد آو وار رگناروک تقریبا دو برابر نسخه پیشین است. در واقع، تیم سازنده مراحل‌های متنوع و بیشتری را به عنوان ماموریت جانبی برای بازی در نظر گرفته‌ و از همه مهم‌تر، جهان بازی بسیار بزرگ‌تر و گسترده‌تر از همیشه بوده و مکان‌های بیشتری برای کاوش وجود دارد.

بازی مورد انتظار God of War Ragnarok در تاریخ ۹ نوامبر سال جاری میلادی (۱۸ آبان ماه) به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. علاقه‌مندان هم اکنون می‌توانند این عنوان را به صورت دیجیتالی از طریق فروشگاه رسمی سونی پیش خرید کنند.

لازم به ذکر است که نسخه استاندارد بازی برای نسل هشتم و نهم به ترتیب با قیمت ۶۰ و ۷۰ دلار به فروش می‌رسد. همچنین، نسخه دیجیتال دیلاکس بازی با قیمت ۸۰ دلار قابل خریداری است که این نسخه در هر دو کنسول مزبور اجرا می‌شود و شامل یک سری مزایا و محتوای انحصاری نیز است. دقت داشته باشید که امکان پری‌لود بازی نیز برای پیش‌خریداران فراهم شده و در صورتی که بازی را خریداری کرده باشید، همین حالا می‌توانید دیتای آن را نیز دانلود کنید.

داستان بازی مدتی بعد از حوادث بازی پیشین روایت می‌شود؛ زمانی که فیمبول وینتر تمام قلمروها را تحت تاثیر خود قرار داده و کریتوس به همراه پسرش، آترئوس سفر پرماجراجویی را آغاز می‌کند. در همین حین، مادر بالدر یعنی فریا نیز از طلسم خود فرار کرده و قصد دارد انتقام مرگ پسرش را از کریتوس بگیرد. از طرفی، نیروهای آزگارد نیز برای نبرد عظیمی که قرار است به جهان حاضر خاتمه دهد، آماده می‌شوند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با مدت زمان گیم پلی و اتمام همه مراحل بازی God of War Ragnarok چیست؟ به نظر شما، آیا جایزه بهترین بازی سال به این اثر تعلق خواهد گرفت؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

2.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا