#مهسا_امینی

استودیو مارول سال نو میلادی را به سبک دکتر استرنج تبریک گفت

ورود به سال ۲۰۲۲ با دکتر استرنج

استودیو مارول سال نو میلادی را به سبک دکتر استرنج تبریک گفت

نه تنها Spider-Man: No Way Home یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌های تاریخ است، بلکه این اثر زمینه را برای ماجراجویی دیگری فراهم می‌کند که طرفداران برای دیدن آن بی صبرانه منتظر هستند، Doctor Strange در Multiverse of Madness. در حالی که تجربه پیتر پارکر با قهرمانان و تبهکاران Multiversal جهان را با ایده‌های پیچیده جهان‌های موازی آشنا کرد، بازی بعدی بندیکت کامبربچ به عنوان دکتر استرنج وعده می‌دهد که حتی عمیق‌تر آنچه که تا کنون دیده‌ایم در آینده با این مفهوم آشنا خواهیم شد.

این فیلم همچنین به‌عنوان دنباله‌ای برای اولین نمایش دیزنی پلاس استودیو مارول، WandaVision، عمل خواهد کرد. مخاطبان دوباره با واندا ماکسیموف اثر الیزابت اولسن آشنا می‌شوند که حادثه‌اش در وست‌ویو کتاب بسیار قدرتمندی به نام Darkhold که در رابطه با جادوگری است را در دستان او گذاشت که شاید این اتفاق چندان خوبی نباشد. اگر اولین تریلر دنباله‌ی Doctor Strange را دیده باشید متوجه خواهید شد که واندا زا کارهایی که در وست ویو انجام داده پشیمان به نظر می‌رسد اما به راستی اسکارلت ویچ درون او چه طور؟

همچنین در این تریلر دیگر شخصیت‌های فیلم مانند آمریکا چاوز را می‌بینیم که برای اولین بار به دنیای سینمای مارول می‌آید.  اطلاعات زیادی در مورد نحوه بازی شخصیت او در روند کار مشخص نیست، اما دیدن نیروی تازه در MCU همیشه عالی است. با آغاز سال ۲۰۲۲، استودیو مارول برای جشن گرفتن سال نو کلیپ جالبی را به نمایش گذاشته و در عین حال رویداد سینمایی بعدی خود را تبلیغ کرده است.

در صفحه اینستاگرام Marvel UK، این شرکت سال جدید را با یک کار گرافیکی جذاب و سرگرم‌کننده جشن گرفت که در آن فیلم آینده بندیکت کامبربچ Doctor Strange: Multiverse of Madness  را تبلیغ کرده است. در این طرح یک پورتال سال ۲۰۲۱ را در بر می ‌یرد و در طرف دیگر، ۲۰۲۲است که اکنون با فونت فانتزی Multiverse of Madness قرمز رنگ شده و از پروتال خارج می‌شود. 

چیز زیادی برای برداشت از این پست مارول در مورد داستان یا اطلاعات پشت صحنه وجود ندارد، اما این یک راه سرگرم کننده و جذاب برای استقبال از سال ۲۰۲۲ است. رفتن به پروژه‌ای بزرگتر از Spider-Man: No Way Home سخت و دور از ذهن خواهد بود، اما با همه چیزهایی که Doctor Strange 2 در جهان مولتی‌ورس انجام می‌دهد، مطمئناً قلب طرفداران را تسخیر خواهد کرد. 

نقش مهم اسکارلت ویچ در مسیر داستان دکتر استرنج ۲ 

 

استودیو مارول سال نو میلادی را به سبک دکتر استرنج تبریک گفت

فیلم دکتر استرنج ۲ یکی از مهم‌ترین آثار سینمایی سال ۲۰۲۲ خواهد بود و یکی از مورد انتظارترین آثار دنیای سینمایی مارول به حساب می‌آید. اسکارلت ویچ در اولین تریلر فیلم Doctor Strange 2 بازگشت. این تریلر برای اولین بار در صحنه پس از تیتراژ فیلم Spider-Man: No Way Home پخش شد و الیزابت اولسن را به عنوان واندا ماکسیموف، مستقیماً از نقش اصلی خود در سریال WandaVision دیزنی پلاس دوباره معرفی کرد. طرفداران می‌دانستند که اسکارلت ویچ در دنباله‌ی Doctor Strange نقشی اصلی خواهد داشت، اما زمانی که اولسن را در لباس جادوگر سرخ رنگش دیدند، حس متفاوتی را تجربه کردند. تریلر دنباله The Doctor Strange از اتفاقاتی می‌گفت که پس از پیوستن Scarlet Witch به Sorcerer Supreme برای چند ماجراجویی در مولتی‌ورس، رخ خواهد داد.

یکی از آن صحنه‌ها اسکارلت ویچ را نشان می‌دهد که در اطراف دایره‌ای از شمع‌ها حرکت می‌کند، انگار که در وسط یک طلسم قرار دارد. این شبیه یکی از صحنه‌های پس از تیتراژ از پایان فصل WandaVision است، زمانی که واندا ماکسیموف از یک فرافکنی اختری برای خواندن Darkhold استفاده کرد، کتاب نفرین شده‌ای که قبلاً در اختیار آگاتا هارکنس بود. در حالی که واندا به احتمال زیاد Darkhold را برای افزایش توانایی‌های عرفانی خود می‌خواند، ممکن است برای جستجوی پسران دوقلویش تامی و بیلی نیز به آن نیاز داشته باشد.

برخی از بینندگان تیز بین حدس می‌زنند که اسکارلت ویچ می‌تواند یکی از شروران فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness باشد. یک صحنه سریع از تریلر نشان می‌دهد که وانگ در هوا معلق شده است و مقداری کبودی روی سرش دیده می‌شود. اگر دقت کنید، به نظر می رسد که مچ دست وانگ با همان انرژی قرمزی بسته شده است که از انگشتان اسکارلت ویچ در هنگام استفاده از قدرتش تابش می‌کند. همچنین شایعاتی وجود داشت که اسکارلت ویچ به عنوان شخصیت شرور اسرارآمیز WandaVision فاش خواهد شد، اگرچه معلوم شد که این امر صحت ندارد.

مانند اکثر فیلم‌های اخیر استودیو مارول، Doctor Strange in the Multiverse of Madness شامل بازگشت چندین شخصیت قدیمی مورد علاقه طرفداران می‌شود و در عین حال شخصیت‌های جدیدی را نیز به MCU معرفی می‌کند. وانگ و اسکارلت ویچ با آمریکا چاوز، انتقامجوی جوان آینده با بازی زوچیتل گومز همراه خواهند شد. همچنین شایعه شده ایت که در این اثر شخصیت‌های لوکی، سیلوی و موبیوس نیز حضور خواهند داشت. 

استفاده از تم فیلم دکتر استرنج برای تبریک سال نو توسط مارول، این امر را تایید می‌کند که این اثر مانند فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست یکی از بزرگ‌ترین آثار دنیای سینمایی مارول خواهد بود.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا