#مهسا_امینی

پرومو آرت جدید فیلم Doctor Strange 2 آمریکا چاوز را به ما نشان می‌دهد

آمریکا چاوز، قدرتمند مانند یک سنگ بینهایت

پرومو آرت جدید فیلم Doctor Strange 2

پرومو آرت جدید فیلم Doctor Strange 2 به تازگی منتشر شده و بهترین نگاهی را که تاکنون به Xochitl Gomez یا همان آمریکا چاوز را ارائه می‌کند. انتقام جوی جوان آینده اولین بازی خود را در دنباله Doctor Strange خواهد داشت، زیرا جادوگر دنیای سینمایی مارول تعدادی متحد جمع می‌کند تا به یک ماجراجویی در مولتی‌ورس بروند. آمریکا چاوز یکی از ابرقهرمان کمیک‌های مارول است که از بعد دیگری خارج از 616 Universe آمده و وارد دنیای سینمایی مارول می‌شود.

پرومو آرت شخصیت Multiverse of Madness Marvel Legends of America چاوز گومز را نشان می‌دهد که ژستی شبیه به تصویری که مک‌کلوی برای معرفی کمیک جدید خانم آمریکا نشان داده است را به خود گرفته. این پرومو آرت گومز را نشان می‌دهد که با اعتماد به نفس ایستاده و مشت راستش را به دست چپش می‌کوبد. او همچنین یک ژاکت جین، تی شرت خاکستری و شلوار جین مشکی پوشیده است. پشت سر او در پس زمینه یا نماد Sanctum Santorum یا یک طلسم عرفانی Doctor Strange قرار دارد. علاوه بر این پرومو آرت تصویر دیگری منتشر شده که از فیگور این شخصیت با همین لباس‌ها رونمایی می‌کند. 

طرفداران اولین نگاه رسمی خود را به آمریکا چاوز در تریلر دنباله فیلم Doctor Strange  که در صحنه پس از تیتراژ فیلم Spider-Man: No Way Home نشان داده شد، داشتند. گومز در چند صحنه با بندیکت کامبربچ همراه با چهره‌های نام آشنای دیگری از جمله جادوگر سوپریم وانگ (بندیکت وانگ)، کریستین پالمر (ریچل مک آدامز)، بارون موردو (چیوتل اجیوفور)، و اسکارلت ویچ (الیزابت اولسن) در چند صحنه نمایش داده شد.

گومز هیجان خود را در مورد پیوستن به MCU در ماه آگوست هنگام حضور در اولین نمایش جهانی فیلم Shang-Chi با مخاطبین به اشتراک گذاشت. گومز به شوخی گفت: “خب نمی‌توانم زیاد بگویم. به خصوص که کوین فایگی هم همین جا است. او به شدت برای حضور در این فیلم هیجان زده است و از کارکردن با هنرمندان بزرگ در دنیای سینمایی مارول مفتخر است. 

Doctor Strange با دومین فیلم اختصاصی خود باز می‌گردد، این فیلم به معرفی شخصیتی خواهد پرداخت که به اندازه یک سنگ بی نهایت قدرتمند است. سه فاز اول دنیای سینمایی مارول تماماً در مورد سنگ‌های بی نهایت و تلاش‌های تانوس برای بدست آوردن آنها بود تا بتواند “تعادل را به جهان بیاورد”، اما با بازگشت این سنگ‌ها به مکان‌های مربوطه در زمان و مکان مخصوص به خود و شکست تانوس، اکنون فاز ۴ در حال بررسی یک مفهوم بسیار بزرگتر و پیچیده است که می‌تواند هرج و مرج بیشتری را آزاد کند، مولتی‌ورس.

جدیدترین ماجراجویی مربوط به مولتی‌ورس را در Spider-Man: No Way Home دیدیم، جایی که طلسم ناموفق دکتر استرنج دروازه‌های چندجهانی را به روی دنیای سینمایی مارول باز کرد. این به شروران فیلم‌های مرد عنکبوتی گذشته اجازه داد تا به MCU بروند و این اتفاقات مستقیماً بر فیلم‌های بعدی MCU تأثیر می‌گذارد.

به کارگردانی سم ریمی، دنباله دکتر استرنج در وقایع  سریال Loki و فیلم Spider-Man: No Way Home را دنبال می‌کند، زیرا هر دو به شدت ساختار فضا و زمان را در هم ریخته‌اند. Doctor Strange 2 بینندگان را با واندا ماکسیموف (الیزابت اولسن)، بارون موردو (چیوتل اجیوفور) و کریستین پالمر (ریچل مک آدامز) روبه‌رو کرده و آمریکا چاوز (Xochitl Gomez) را که بیشتر به عنوان خانم آمریکا شناخته می‌شود، معرفی خواهد کرد. نقش آمریکا چاوز در Doctor Strange 2 ناشناخته باقی مانده است و او برای مدت کوتاهی در اولین تیزر دیده شد، اما با نگاهی به قدرت‌های او در کتاب‌های مصور، او شخصیتی به قدرتمندی یک Infinity Stone خواهد بود، به این معنی که او می‌تواند در کمک به دکتر نقش کلیدی داشته باشد. 

 


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا