#مهسا_امینی

چگونه تم شخصیت Tifa از بازی Final Fantasy VII Remake را رایگان دریافت کنیم؟

با ساخت اکانت ژاپن این تم را دریافت کنید

چگونه تم شخصیت Tifa از بازی Final Fantasy VII Remake را رایگان دریافت کنیم؟ نیکان صبوری ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
تم شخصیت Tifa بازی Final Fantasy VII

به تازگی تم جدید و زیبایی برای بازی Final Fantasy VII Remake منتشر شده که مربوط به شخصیت Tifa است.

Tifa یکی از زیباترین و جالب‌ترین شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی به حساب می‌آید که دیدن مجدد او در بازی Final Fantasy VII Remake بسیاری از طرفداران را خوشحال کرده است. حال چندی پیش طی همکاری مشترک بین شرکت شکلات‌سازی Ferrara Candy Company با استودیوی بازی‌سازی Square Enix، اگر شما یکی از سه نوع شکلات Butterfinger ،Baby Ruth و یا Crunch را از سایت ذکر شده، خریداری کنید به شما یک کد حاوی تم جدید شخصیت Tifa ارسال می‌شود.

خرید شکلات از سایت، ممکن است که برای بسیاری امکان‌پذیر نباشد. مخصوصا برای کشور‌های آسیا و خاورمیانه که شرکت Ferrara Candy Company شعبه‌ای در آن‌ها ندارد. به تازگی بسیاری توانسته‌اند، متوجه شوند که این تم جدید برای کشور ژاپن کاملا رایگان است.

تم جدید صحنه‌ی برج آب بازی را نشان می‌دهد، جایی که در آن کلاد و تیفا با یکدیگر، در دوران کودکی به بالای این برج آب رفته بودند و در مورد آرزو‌هایشان صحبت کردند. این سکانس در نسخه‌ی بازسازی شده به نمایش گذاشته شد. اگر شما جزو علاقه‌مندان به داشتن این تم هستید، باید این کارها را انجام دهید:

  1. در کنسول پلی‌استیشن 4 یک حساب کاربری جدید تولید کنید.
  2. در بخش Country of Region کشور ژاپن را انتخاب و سپس تاریخ تولد خود را وارد نمایید.
  3. در صفحه‌ی بعدی از شما کد منطقه می‌خواهد، عدد ۸۷۶۰۸۵۴ را وارد کرده و در فیلد دوم، بدون در نظر گرفتن هیچ چیزی اولین گزینه‌ها را انتخاب نمایید. در فیلد سوم هم، هر کلمه‌ای که می‌خواهید را وارد کنید.
  4. در صفحه‌ی بعدی ایمیل و پسورد خود را وارد نمایید.
  5. نام کاربری انتخاب کنید.
  6. در صفحه‌ی بعد، گزینه‌ی سمت راست را که مربوط به تایید و مطالعه‌ی قوانین است، انتخاب نمایید.
  7. صفحه‌ی جدید که عکس یک پاکت نامه دارد، در مورد ارسال ایمیل است؛ گزینه‌ی وسط را بزنید و به ایمیل رفته تا حساب کاربری جدید، تایید شود.
  8. به کنسول خود بازگردید؛ شما اکنون یک اکانت ژاپنی دارید.
تم تیفا فاینال فانتزی 7

در نهایت تنها کاری که باید کنید، به بخشی فروشگاه پلی‌استیشن بروید تا و Final Fantasy VII Remake Tifa theme را جست‌وجو کنید. همچنین می‌توانید به لینک مخصوص این تم Tifa رفته و از سایت آن را دریافت کنید.

بازی فاینال فانتزی 7 هم‌اکنون به عنوان یک اثر انحصاری زمانی در اختیار کاربران پلی‌استیشن 4 قرار دارد. گفته می‌شود که این بازی سال بعد برای سایر پلتفرم‌ها هم منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا