جنا اورتگا دیالوگ سریال Wednesday را تغییر داده است

چرا که نه!

دیالوگ سریال ونزدی

جنا اورتگا (Jenna Ortega) بازیگر سریال اسپین‌آف خانواده آدامز که اخیرا به شدت محبوب شده است، فاش کرد که او دیالوگ سریال Wednesday را تغییر داده است. 

جنا اورتگا (Jenna Ortega) بازیگر ۲۰ ساله آمریکایی در سریال پرطرفدارشبکه استریم نتفلیکس (Netflix) در نقش ونزدی آدامز حاضر شده و تصویر جدیدی از خانواده آدامز اثر مشهور چارلز آدامز به مخاطبین نشان داده است. دیالوگ مورد نظر در قسمت چهارم این سریال، که به مراسم رقص سالانه مدرسه نورمور بوده، مربوط می‌شود. در قسمت چهارم دیده می‌شود که ونزدی در ویترین یک عتیقه‌فروشی، در حالی که همراه با شخصیت تینگ به تحقیق می‌پردازد مواجه شده و محو تماشای این لباس می‌شود. سپس در این اپیزود، می‌بینیم که او توسط تایلر به مراسم رقص مدرسه دعوت شده و در بین لباس های قدیمی خود به دنبال مورد مناسبی می‌گردد که در این مراسم به تن کند. با این حال در نهایت متوجه می‌شود که تینگ لباسی که او پیشتر در عتیقه فروشی دیده بود را برای ونزدی دزدیده و به اتاق ونزدی آورده است. اتفاقی که باعث شگفتی ونزدی شده و طبیعتا از او انتظار میرود که در این صحنه جملات زیبایی را به زبان بیاورد. 

او نگاهی سرشار از سپاسگزاری به دست بی‌بدن تینگ می‌کند و در ادامه چیز خاصی به او نمی‌گوید. اکنون مشخص شده است که اورتگا در طول این سکانس یک جمله خاص داشته است که به زبان نیاورده و اینگونه دیالوگ سریال ونزدی توسط او دستخوش تغییر شده است. این بازیگر در جریان یکی از مصاحبه‌‌های اخیر خود گفت: 

یادمه خطی وجود داشت که در مورد یک لباس توی اون صحبت می‌کنم و در ابتدا قرار بود ونزدی بگه: «اوه خدای من، من دارم به خاطر یه لباس عقلمو از دست می‌دم، به معنای واقعی کلمه از خودم متنفرم» و این دیالوگ من و متحیر کرد چون به نظر عجیب می‌رسید … این فقط یک مثال کوچک بود. من احساس می‌کردم که می‌تونیم از دیالوگ‌های زیادی اجتناب کنیم تا اونو جذاب‌تر و در حقیقت بیشتر شبیه یه آدم واقعی جلوه بدیم که فقط رفتار‌های عجیبی داره.»

طرفداران سریال ونزدی حاضر جواب، اورتگا را به خاطر تغییر دیالوگ سریال ونزدی ستایش کردند و بسیاری موافق بودند که بدون شک این دیالوگ‌ها برای شخصیت عمیق او کارساز نبوده‌اند.

یکی از طرفداران ساخته جدید تیم برتون (Tim Burton)، در شبکه اجتماعی TikTok در این باره نوشته است که:

«گاهی باید به بازیگرانی که شخصیت‌هایشان را بهتر از نویسندگان می‌شناسند، اعتبار داده و اعتماد کرد. در همان اپیزود (قسمت چهارم سریال Wednesday)، صحنه‌ای که ممکن است پرحرف‌ترین صحنه سریال باشد، نمایش داده شده و در آن ونزدی رقصی را در جشن منحصر به فرد مدرسه اجرا کرده که بی‌نظیر جلو می‌کند. اورتگا در مصاحبه ای با جیمی فالون فاش کرد که روزها قبل از فیلمبرداری صحنه رقص نمی‌توانسته بخوابد.

یکی از جالب‌ترین نکاتی که در رابطه با رقص محبوب ونزدی در این مراسم وجود دارد این است که با توجه به صحبت‌های جنا اورتگا او تمام حرکات این رقص را خود طراحی کرده و ایده آن نیز به خود اورتگا تعلق دارد. این موضوع تنها یکی از رازهای جالب این اثر بوده به پشت صحنه سریال ونزدی مربوط است و حتی گفته می شود که جنا در حین اجرای این رقص به کرونا مبتلا بوده است. 

4.4 19 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا