تصویری از زره ساکاری آیرون من در فصل دوم What If منتشر شد

همچنان خبری از تاریخ انتشار نیست

زره ساکاری آیرون من

شرکت Hot Toys ساعاتی قبل تصویری را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته که زره ساکاری آیرون من (Iron Man) در فصل دوم What if را به نمایش می‌گذارد.

اولین سریال انیمیشنی Marvel Cinematic Universe تحت عنوان What If اواسط سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شد. این اثر در قالب ۹ قسمت به خط‌های زمانی مختلف می‌پردازد که در آن‌ها اتفاقات مهم فیلم‌های MCU به گونه دیگری رقم خورده‌اند؛ برای مثال، در یکی از آن‌ها پگی کارتر بجای استیو راجرز سرم ابرسرباز را دریافت کرده و به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود. محصول استودیو انیمیشن مارول بخاطر صداپیشگی، انیمیشن و داستان‌های خلاقانه بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد تا شرایط برای تولید و انتشار فصل دوم مهیا شود.

شرکت Hot Toys اخیراً تصویری را در اکانت فیسبوک خود به اشتراک گذاشته که زره ساکاری آیرون من در فصل دوم What If را نشان می‌دهد. این زره در مقایسه با زره‌های مرسوم تونی استارک از ابعاد بزرگتری برخوردار بوده و می‌توان آن را با Hulkbuster مقایسه کرد؛ زره‌ای که برای تقابل با هالک (Hulk) طراحی شده بود. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

فصل اول What If قرار بود ۱۰ قسمت داشته باشد اما همه گیری ویروس کرونا باعث شد یکی از قسمت‌ها در زمان مقرر آماده نشود. دیزنی (Disney) هم تصمیم گرفت بجای تاخیر در پخش سریال، قسمت ناتمام را حذف کند. البته این قسمت بخشی از فصل دوم بوده و روی تونی استارک و گامورا تمرکز دارد. بدون شک زره ساکاری آیرون من در این قسمت قابل مشاهده خواهد بود.

فصل دوم What If قرار بود اوایل سال ۲۰۲۳ میلادی از طریق سرویس دیزنی پلاس منتشر شود اما تا اطلاع ثانوی تاخیر خورده است. البته یکی از افشاگرها مدعی شده این اثر در سه ماهه نخست سال آینده میلادی پخش خواهد شد. در ضمن، دلیلی برای تغییر زمان پخش ارائه نشده اما احتمالاً باید آن را به پای تغییر در برنامه‌های دیزنی نوشت. در پی عملکرد ضعیف آثار اخیر MCU، این شرکت تصمیم گرفته تمرکز خود را از روی کمیت برداشته و روی کیفیت قرار دهد.

4.5 8 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا