1%
  • 0/10

بازیگر تانوس از احتمال بازگشت این شرور می‌گوید

مارول نمی‌خواهد دست از شرور محبوبش بردارد

بازیگر تانوس از احتمال بازگشت این شرور می‌گوید ۵ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر تانوس

جاش برولین که بعنوان بازیگر تانوس در میان سینماروها شناخته می‌شود، معتقد است کار مارول با این شخصیت هنوز تمام نشده است.

اینفینیتی ساگا بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد و عوامل متعددی در رخ دادن این اتفاق دخیل بوده‌اند که یکی از مهمترین‌شان، ابرشرور اصلی این ساگا یعنی تانوس با نقش آفرینی جاش برولین (Josh Brolin) بود. حالا که چند سالی از اتمام آن می‌گذرد، مخاطبان بیشتر از هر زمان دیگری قدرش را می‌دانند.

فرنچایز Marvel Cinematic Universe در حال حاضر مولتی ورس ساگا را روایت می‌کند که تا به اینجای کار اصلا و ابدا قابل مقایسه با اینفینیتی ساگا نیست. این اتفاق نتیجه سیاست گذاری‌های اشتباه والت دیزنی (Walt Disney) بوده که باعث شده مارول کمیت را به کیفیت ترجیح داده و شاهد آثار سینمایی و سریالی متعددی در هر سال باشیم که از جذابیت کافی برخوردار نیستند.

جاش برولین، بازیگر تانوس اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Comic Book انجام داده و در بخشی از درباره احتمال بازگشت تایتان دیوانه صحبت کرده است. او طی چند وقت اخیر اخباری را از منابع غیررسمی شنیده که تاکید دارند تانوس بازمی‌گردد:

راستش را بخواهید، طبق اخباری که از منابع غیررسمی شنیده‌ام، آن‌ها قصد دارند تانوس را بازگردانند. یک سریال هم بنام What If است که نسخه متفاوت تانوس را در خود دارد.

نمی‌دانم آن‌ها چطور می‌خواهند او را بازگردانند. همچنین نمی‌دانستم او بیشترین مرگ را در میان تمامی شرورهای مارول دارد. آدم هر روز چیزهای جدیدی یاد می‌گیرد.

اگرچه بازگشت تانوس می‌تواند برای گروهی از مخاطبان خوشحال کننده باشد، گروهی دیگر ترجیح می‌دهند مارول او را فراموش کرده و تمرکزش را روی ابرشروری کاملاً جدید قرار دهد. البته این اقدام طی سال‌های گذشته صورت گرفته اما کانگ فاتح (Kang The Conqueror) ابهت تانوس را نداشته و به اندازه او تهدیدآمیز نیست.

در ضمن، جاناتان میجرز (Jonathan Majors) چندی پیش از نقش کانگ اخراج شد تا شرایط مارول پیچیده‌تر از قبل شود. این استودیو ظاهراً بدنبال یافتن جایگزین برای میجرز است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments