1%
  • 0/10

بزرگترین کابوس طرفداران به واقعیت پیوست؛ جاناتان میجرز از استودیو مارول اخراج شد

آینده دنیای سینمایی مارول رو هواست!!

بزرگترین کابوس طرفداران به واقعیت پیوست؛ جاناتان میجرز از استودیو مارول اخراج شد ۳۷ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
جاناتان میجرز

طبق گزارش های رسمی، جاناتان میجرز (Jonathan Majors)، ستاره نقش کانگ فاتح رسما از استودیو مارول اخراج شده است.

درست چند ماه پس از اکران فیلم مورد انتظار اما ناامیدکننده Ant-Man and The Wasp: Quantumania بود که جاناتان میجرز به جرم درگیری خانگی با سی ساله به‌نام گریس جباری (Grace Jabbari) و همچنین اتهام به خفه کردن، تعرض و آزار و اذیت توسط پلیس شهر نیویورک دستگیر شد. به‌دنبال دستگیری میجرز، یکی از وکلای او در بیانیه‌ای تایید کرده بود که هیچکدام از این اتهامات صحت ندارند و در واقع خانم جباری سعی داشته با صحنه‌سازی اتفاقات را طور دیگری جلوه بدهد. در حالی که اوضاع داشت به نفع میجرز پیش می‌رفت، ساعاتی پیش مشخص شد که او توسط هیئت منصفه نیویورک، گناهکار شناخته‌ شده و حداقل مجازاتش یک سال حبس است.

متاسفانه اخبار شوکه‌کننده تنها به نتیجه دادگاه بسنده نمی‌شود، چراکه به نقل از گزارش هالیوود ریپورتر، استودیو مارول رسما قرارداد خود با جاناتان میجرز را فسخ کرده و در نتیجه این بازیگر بااستعداد دیگر هیچ آینده و جایگاهی در دنیای سینمایی مارول ندارد. اگرچه میجرز و هیچ یک از نمایندگان او هنوز درباره اتفاقات رخ داده اظهار نظر نکرده‌اند، اما کاملا واضح است که کار او با یکی از بزرگترین فرانچایزهای تاریخ سینما تمام شده است. به‌همین خاطر کوین فایگی (Kevin Feige) یا باید با آرک داستانی کانگ فاتح برای حماسه مولتی‌ورس خداحافظی کند و عنوان فیلم Avengers 5 را تغییر بدهد یا صرفا جاناتان میجرز را با چهره‌ای جدید جایگزین کند.

از آنجایی که کانگ فاتح در چندین پروژه سینمایی و تلویزیونی دیده شده، کنار گذاشتن و جایگزین کردنش با ابرشروری دیگر مثل دکتر دووم تنها شرایط را پیچیده‌تر می‌کند، چون مخاطب از قبل با او ارتباط گرفته و به‌عنوان آنتاگونیست اصلی حماسه مولتی‌ورس پذیرفته است. بنابراین گزینه دوم، یعنی انتخاب چهره‌ای جدید برای ایفای نقش کانگ فاتح منطقی‌تر است، به‌خصوص با در نظر گرفتن این نکته که مارول قبلا بارها از این استراتژی استفاده کرده است. جایگزین شدن ترنس هاوارد (Terrence Howard) با دان چیدل (Don Cheadle) و ادوارد نورتون (Edward Norton) با مارک رافالو (Mark Ruffalo) به‌تنهایی ثابت می‌کنند که انتخاب بازیگری جدید برای جان بخشیدن به کانگ نمی‌تواند نتیجه بدی به‌همراه داشته باشد.

در حال حاضر فیلم‌های به‌شدت مورد انتظار Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars به‌ترتیب برای اکران در تاریخ ۱ می سال ۲۰۲۶ (۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۵) و ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) برنامه‌ریزی شده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

37 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments