نتیجه دادگاه جاناتان میجرز مشخص شد

خبری که مدت‌ها منتظرش بودیم

نتیجه دادگاه جاناتان میجرز مشخص شد پارسا خلیلی ۴ ۱۴ تیر ۱۴۰۲ سینما
دادگاه جاناتان میجرز

با اینکه تقریبا چهار ماه از دستگیری ستاره کانگ فاتح به‌ جرم ضرب و شتم زنی سی ساله می‌گذرد، اما سرانجام نتیجه دادگاه جاناتان میجرز (Jonathan Majors) مشخص شده است.

جاناتان میجرز یکی از بازیگران برجسته‌ای است که اخیرا با ایفای نقش در فیلم‌‌هایی مانند Creed 3 و Ant-Man and The Wasp: Quantumania حسابی سر زبان‌ها افتاده است. با اینکه مذاکرات او با استودیو مارول برای ایفای نقشی کلیدی به‌عنوان ابرشرور بزرگ بعدی دنیای سینمایی مارول در وضعیت مطلوبی قرار داشت، متاسفانه چند ماه پیش به جرم درگیری خانگی با زنی سی ساله به‌نام گریس جباری (Grace Jabbari) و همچنین اتهام به خفه کردن، تعرض و آزار و اذیت او، توسط پلیس شهر نیویورک دستگیر شد.

پلیس ضمن انتشار بیانیه‌ای در همین راستا، اظهار داشت که به هنگام رسیدن ماموران به محل حادثه، قربانی از ناحیه سر و گردن دچار جراحات جزئی بود و با اینکه وضعیت پایداری داشت، فورا به بیمارستان منطقه انتقال داده شد. اتهامات دیگری نیز پس از این حادثه مبنی براینکه میجرز چندین زن را در طول سال‌ها مورد آزار و اذیت قرار داده، در فضای مجازی مثل بمب منفجر شد و کارش را بیش از پیش سخت کرد.

به‌دنبال دستگیری میجرز، یکی از وکلای او، پریا چودری (Priya Chaudhry)، در بیانیه‌ای تایید کرد که هیچکدام از این اتهامات صحت ندارند و در واقع این خانم جباری بوده که به موکلش حمله کرده است. او سپس در نامه‌ای به قاضی پرونده گفت که داستان خانم جباری یک دروغ بزرگ است و اتفاقات طور دیگری رخ داده است. در واقع خانم جباری پس از درگیری فیزیکی با آقای میجرز، محل را ترک کرده و ساعاتی بعد در کمد خانه‌اش از هوش می‌رود که به ایجاد برخی جراحات روی صورت و بدنش منجر می‌شود.

وقتی دوربین‌های مداربسته و گزارش‌های پزشکی صحت داشتن این موضوع را تایید کردند، میجرز شکایتی جدید علیه او تنظیم کرد و به‌دنبال آن، کارتی به‌نام I-Card برای خانم جباری صادر شد. این کارت مخصوص با حکم بازداشت که معمولا توسط قاضی امضا می‌شود متفاوت است، چراکه به افسران هشدار می‌دهد حتما دلیل منطقی و مهمی برای دستگیری شخص مورد نظر وجود دارد. درنهایت پیرو برگزاری آخرین دادگاه جاناتان میجرز، اندرو بورک (Andrew Bourke)، سخنگوی شرکت حقوقی خانم چادری و داگ کوهن (Doug Cohen)، سخنگوی دفتر دادستان منطقه، رسما تایید کردند که جاناتان میجرز پیروز پرونده است و تحقیقات درمورد حمله خانم جباری به او همچنان ادامه دارد.

دادستان‌ها معمولا پرونده‌ها را به‌طور علنی مورد بحث قرار نمی‌دهند، بنابراین هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که دفتر دادستان منطقه چه مدارکی برای مقابله با اظهارات خانم چودری در اختیار دارد یا اینکه آیا خانم جباری را در صورت دستگیری، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد داد یا خیر.

جاناتان میجرز به‌زودی با فصل دوم سریال Loki که برای پخش در تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر سال ۱۴۰۲) تنظیم شده، به دنیای سینمایی مارول بازخواهد گشت.

4.3 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا