1%
  • 0/10

بازیگر نقش کانگ فاتح بازداشت شد!

درگیری فیزیکی؟

بازیگر نقش کانگ فاتح بازداشت شد! ۱ ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر نقش کانگ فاتح

جاناتان میجرز (Jonathan Majors) بازیگر نقش کانگ فاتح، و ستاره فیلم Creed 3 به اتهام ضرب و شتم بازداشت شده است.

این بازیگر که حرفه بازیگری خود را با برعهده گرفتن نقش در فیلم Hostiles و The Last Black Man in San Francisco ساخته استودیو A24 شروع کرد، جدیدا به لطف حضورش در دنیای مارول و نقش کانگ فاتح شروع به مطرح شدن در دنیای هالیوودی کرده بود.
با این حال هالیوود ریپورتر امروز اعلام کرده که این بازیگر نوظهور، به جرم ضرب و شتم نامزد خود در جریان مشاجره‌ایی دستگیر شده است. وکلای میجرز در بیانیه‌ایی به این ادعاها پاسخ دادند:

جاناتان هیچ اشتباهی مرتکب نشده. ما منتظر هستیم تا نام او را پاک کنیم و این موضوع را روشن کنیم.

جزئیات اتهام بازیگر نقش کانگ فاتح

گزارش شده که زنی ۳۰ ساله که طبق درخواست وی اسمی از او فاش نشده، از میجرز شکایت کرده است. طبق اتهامات منتشر یافته، درگیری‌ها در کافه‌ایی در بروکلین اتفاق افتاده است البته TMZ گزارش داده که اتفاقات در تاکسی راه برگشت رخ داده که میجرز تقابلی فیزیکی با نامزد خود داشته است.

بیانیه اداره پلیس نیویورک تایید کرده که « مظنون یک مرد 33 ساله بوده در یک مشاجره خانگی » با قربانی درگیر شده و آنها مظنون را « بدون مشکل » بازداشت کردند. همچنین تایید شده که قربانی در اثر این حادثه از ناحیه سر و گردن خود « جراحات جزئی » دیده است، اما اکنون « وضعیتی پایدار » داشته و در بیمارستان در حال استراحت می‌باشد.

علاوه بر این در بیانیه‌ پلیس، اتهامات بالقوه‌ای نظیر « خفه کردن »، « تجاوز » و هم « آزار و اذیت » ذکر شده است. با توجه به اینکه زمان زیادی از دستگیری و اتهامات میجرز نگذشته، حدس اینکه این اتفاقات هم از منظر قانونی و هم از منظر شغلی چه نتیجه‌ای خواهد داشت ناممکن است.

 این بازیگر به تازگی در جریان اصلی محبوبیت خود قرار گرفته بود همچنین هر دوفیلم Creed 3 و Ant-Man and the Wasp: Quantumania دارای عملکرد خوبی در باکس آفیس بودند. امیدواریم اطلاعات بیشتری در آینده نزدیک برای این پرونده دریافت کنیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments