ویدیو گیم پلی Marvel’s Guardians of the Galaxy با محوریت یکی از باس فایت‌ها منتشر شد

خود را برای مواجهه با Dweller-in-Darkness آماده کنید

ایداس مونترال با همکاری وب سایت IGN ویدیو گیم پلی Marvel’s Guardians of the Galaxy را منتشر کرد که روی مبارزه با Dweller-In-Darkness تمرکز دارد.

مارول طی چند سال گذشته به یکی از موفقترین استودیوهای فیلمسازی جهان تبدیل شده است. مجموعه آثار ابرقهرمانی آن نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده و برای دریافت جوایز معتبر نامزد شدند، بلکه فروشش از مرز ۲۰ میلیارد دلار عبور کرده است. موفقیت‌های Marvel Cinematic Universe باعث شد دیگر استودیوها تصمیم بگیرند از آثار مهم خود یک دنیای مشترک خلق کرده تا بتوانند با محوریت آن فیلم‌ها و سریال‌های متعددی را جلوی دوربین ببرند. البته تا به این لحظه هیچ کدام نتوانسته‌اند به خواسته خود رسیده و موفقیت‌های مارول را تکرار کنند.

والت دیزنی، شرکت مادر مارول بوده و طی سا‌ل‌های گذشته تصمیم گرفته از کمیک بوک‌های آن در دیگر مدیوم‌ها هم بهره ببرد. نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، ورود به دنیای تلویزیون و انتشار آثاری مانند WandaVision و Loki بوده است. علاوه بر این، موج جدیدی از بازی‌های ابرقهرمانی با اقتباس از کمیک بوک‌های مارول را شاهد هستیم. مارول در ابتدا با سونی و اینسامنیاک گیمز همکاری کرد و پس از آن به سراغ اسکوئر انیکس رفت. حاصل اولین همکاری مارول و اسکوئر انیکس، یعنی Marvel’s Avengers چندان موفق نبود اما به نظر می‌رسد دومین همکاری‌اش عملکرد بهتری را از خود به ثبت برساند.

ایداس مونترال با همکاری وب سایت IGN ویدیو گیم پلی Marvel’s Guardians of the Galaxy را منتشر کرده است. این ویدیو نزدیک به ۴ دقیقه زمان داشته و مبارزه شخصیت‌های اصلی را با یک باس فایت به نمایش می‌گذارد. در صورتی که کمیک بوک‌ها را نخوانده‌اید، موجودی که پیتر کوییل و هم‌تیمی‌هایش مقابل آن می‌ایستند تحت عنوان Dweller-in-Darkness شناخته شده و یک دیو به شمار می‌رود. او از ترسی که در وجود دیگر موجودات زنده قرار دارد تغذیه کرده و به واسطه آن قوی‌تر می‌شود. در ضمن، از لحاظ ظاهری به هشت پا شباهت دارد.

Dweller-in-Darkness، تنها نکته قابل‌توجهی نیست که ویدیو گیم پلی Marvel’s Guardians of the Galaxy در خود جای داده است. ویدیو نسبتا طولانی بوده و به واسطه آن می‌توان به درک بسیار خوبی از سیستم مبارزه پرداخت. کاربر در جریان تمامی مراحل تنها پیتر کوییل را کنترل کرده و قادر است به دیگر اعضای گروه مانند گامورا و راکون برای انجام اقدامات مختلف دستور دهد. البته نباید انتظار داشت همیشه گوش به فرمان باشند. طبق اطلاعاتی که از سوی توسعه‌دهندگان ارائه شده، دیگر شخصیت‌ها برخی اوقات سرپیچی می‌کنند؛ مانند اتفاقی که در دنیای واقعی رخ می‌دهد.

داستان Marvel’s Guardians of the Galaxy چند سال پس از یک جنگ بین ستاره‌ای جریان دارد؛ جنگی که تمام جهان هستی را تحت تاثیر خود قرار داده است. محافظان کهکشان مانند دیگران شرایط مالی خوبی نداشته و امیدوار هستند در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند به پول مورد نیاز دست یابند. آن‌ها که چاره دیگری ندارند، نقشه چیده و خود را برای فریب لیدی هل بندر آماده می‌کنند اما اتفاقات مطابق انتظار رخ نداده و کلاهبرداری کوچک آن‌ها در حال تبدیل شدن به یک بحران بزرگ است؛ بحرانی که می‌تواند صلح شکننده‌ای که در جهان هستی برقرار شده را از بین برده و جنگ دیگری راه بیاندازد.

در انتها، لازم به ذکر است بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy در تاریخ ۴ آبان (مصادف با ۲۶ اکتبر) برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا