1%
  • 0/10

مارول از شکست فیلم Ant-Man 3 و سریال Secret Invasion شوکه شد!

آن‌ها بازخوردهای متفاوتی را انتظار داشتند

مارول از شکست فیلم Ant-Man 3 و سریال Secret Invasion شوکه شد! ۰ ۲۵ مهر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم Ant-Man 3

جوانا رابینسون، نویسنده MCU: The Reign of Marvel Studios، مدعی شده مارول انتظار نداشت فیلم Ant-Man 3 شکست بخورد.

والت دیزنی (Walt Disney) و مارول اوایل سال جاری میلادی سومین فیلم مرد مورچه‌ای را با نام Ant-Man and the Wasp: Quantumania اکران کردند. اثر مزبور به دو دلیل اهمیت بسیار زیادی داشت: قرار بود کانگ فاتح (Kang the Conqueror) را به مخاطبان معرفی کرده و آن‌ها را بیشتر با دنیای کوانتومی آشنا کند. با این حال، نقص‌هایی در فیلمنامه و جلوه‌های ویژه باعث شد بازخوردهای متنقاضی را از سوی کارشناسان دریافت کند. همچنین عملکرد بسیار ضعیفی را در باکس آفیس به ثبت رساند تا بیش از ۱۰۰ میلیون دلار به سازندگان خود ضرر زده باشد.

جوانا رابینسون (Joanna Robinson) نویسنده MCU: The Reign of Marvel Studios بوده و در قسمت اخیر پادکست The Watch اطلاعات جالبی را پیرامون فیلم Ant-Man 3 و سریال Secret Invasion به اشتراک گذاشته است. طبق گفته او، مارول اصلاً و ابداً انتظار نداشت فیلم جدید مرد مورچه‌ای به چنین سرنوشتی دچار شود و گمان می‌کرد اثر خوبی را ساخت:

مارول می‌داند چه بلایی دارد سر برندشان می‌آید. طبق چیزی که بواسطه صحبت با چند نفر فهمیدم، شکست Quantumania واقعاً شوکه‌شان کرد. عملکرد ضعیف Secret Invasion هم برایشان شوکه کننده بود اما شوکی که Quantumania به آن‌ها وارد کرد بیشتر بود. چون فکر می‌کردند محصول خوبی ساخته‌اند و مردم قرار است عاشقش شوند.

آن‌ها فیلم را به سینماها آورده و مردم دوستش نداشتند. واکنششان چیزی شبیه به این بود: «اوه نه. بارومتر ما دیگر با خواسته‌های مخاطبان هماهنگ نیست.»

یکی از بزرگترین ایراداتی که از سوی مخاطبان به Ant-Man 3 وارد شد، نحوه نمایش کانگ فاتح بود. شخصیت مزبور جایگزینی برای تانوس (Thanos) بوده و شرور خط داستانی جدید به شمار می‌آید. با این حال، مرد مورچه‌ای در انتهای فیلم موفق می‌شود او را شکست دهد. در ضمن، Secret Invasion بخاطر داستان ضعیف و جلوه‌های ویژه‌‎اش مورد انتقاد قرار گرفت.

قسمت بعدی مرد مورچه‌ای هنوز تایید نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments